اخبار - آرشیو

سی‌ودومین نشست مدیران مراکز رشد واحدهای فناور  سراسر کشور به میزبانی پارک علم و فناوری دانشگاه صنعتی شریف برگزار شد
سی‌ودومین نشست مدیران مراکز رشد واحدهای فناور سراسر کشور

سی‌ودومین نشست مدیران مراکز رشد واحدهای فناور سراسر کشور به میزبانی پارک علم و فناوری دانشگاه صنعتی شریف برگزار شد

سی‌ودومین نشست مدیران مراکز رشد واحدهای فناور سراسر کشور به میزبانی پارک علم و فناوری دانشگاه صنعتی شریف در روز چهارشنبه مورخ ۲۵/۱۰/۹۸ با حضور جناب آقای دکتر کشمیری مدیرکل محترم دفتر برنامه¬ریزی امور فناوری، آقای مهندس دهبیدی¬پور رئیس محترم پارک علم و فناوری دانشگاه صنعتی شریف، آقای دکتر کریمیان اقبال مشاور امور بین الملل دفتر برنامه¬ریزی امور فناوری و جمعی از مدیران مراکز رشد کشور برگزار گردید.

ادامه مطلب
گردش مالی۱۰ هزارمیلیارد تومانی پارک‌های علم و فناوری کشور
مدیرکل دفتر برنامه‌ریزی امور فناوری وزارت علوم خبر داد:

گردش مالی۱۰ هزارمیلیارد تومانی پارک‌های علم و فناوری کشور

دکتر مهدی کشمیری، مدیرکل دفتر برنامه‌ریزی امور فناوری وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، امروز (چهارشنبه) در سی و دومین نشست مدیران مراکز رشد واحدهای فناور دانشگاه‌های سراسر کشور که با حضور صاحب‌نظران و فعالان این حوزه در دانشگاه صنعتی شریف برگزار شد، از گردش مالی۱۰ هزارمیلیارد تومانی پارک‌های علم و فناوری کشور خبر داد.

ادامه مطلب
به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل پارک علم  فناوری خراسان جنوبی ،صبح دوشنبه مورخ ۹ دیماه ۱۳۹۸ دکتر کشمیری، مدیرکل محترم دفتر برنامه ریزی و سیاست گذاری امور فناوری وزارت علوم، تحقیقات و فناوری از پارک علم و فناوری خراسان جنوبی بازدید نمودند.
بازدید دکتر کشمیری از پارک علم و فناوری خراسان جنوبی

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل پارک علم فناوری خراسان جنوبی ،صبح دوشنبه مورخ ۹ دیماه ۱۳۹۸ دکتر کشمیری، مدیرکل محترم دفتر برنامه ریزی و سیاست گذاری امور فناوری وزارت علوم، تحقیقات و فناوری از پارک علم و فناوری خراسان جنوبی بازدید نمودند.

در این بازدید که به صورت سرزده انجام شده بود، ایشان در ابتدها پای صحبت برخی از شرکت های مستقر در پارک نشسته و از نزدیک، مشکلات آنان را جویا شدند. ایشان سپس در نشستی با رئیس و کارکنان پارک علم و فناوری خراسان جنوبی به تبیین سیاستها و راهبردهای وزارت علوم در این حوزه پرداخته و در جریان مشکلات و موانع ساختاری پیش روی پارک علم و فناوری خراسان جنوبی قرار گرفتند. دکتر کشمیری در ادامه سفر یک روزه خود به بیرجند پس از بازدید از شرکت های داش نان و فناور مستقر در پارک، از زیرساختهای موجود و در دست احداث پارک نیز بازدید نمود.

ادامه مطلب

بسم رب الشهداء و الصدیقین، شهادت هنر مردان خداست

شهادت شکوهمند آن سردار شجاع و بی‌نظیر را به محضر مولا،آقا امام زمان (عج الله تعالی فرجه الشریف)، مقام معظم رهبری، نیروهای خدوم سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، خانواده معزز آن شهید بزرگوار و ملت شهیدپرور ایران اسلامی تسلیت عرض می نماییم ...

ادامه مطلب
حضور سرمایه گذاران و خریداران در نمایشگاه هفته پژوهش و فناوری سال ۱۳۹۸

به گزارش دفتر برنامه‌ریزی امور فناوری بیستمین نمایشگاه هفته پژوهش و فناوری در ۲۹ آذرماه سال جاری و با شعار "پژوهش اثربخش، فناوری ارزش‌آفرین و رونق تولید" با حضور پارکهای علم و فناوری و مراکز رشد به پایان رسید

بیستمین نمایشگاه هفته پژوهش و فناوری در ۲۹ آذرماه سال جاری و با شعار "پژوهش اثربخش، فناوری ارزش‌آفرین و رونق تولید" با حضور پارکهای علم و فناوری و مراکز رشد در حالی به پایان رسید که در بخش گرنت فناوری با انعقاد ۳۰۰ قرارداد (به تفکیک ۲۲۴ پارک و ۳۸ مرکز رشد و ۳۸ سایر موسسات علمی ) با ارزش تقریبی ۶۰۰ میلیارد ریال به اهداف خود دست یافت. از این میان ۱۲۳ قرارداد در بخش سرمایه گذاری به ارزش تقریبی ۲۰۸ میلیارد ریال و ۱۷۳ قرارداد در بخش خریداران به ارزش حدودی ۴۰۰۰ میلیارد ریال منعقد شد.

ادامه مطلب