خط تولید صنعتی شرکت بوعلی دارو مستقر در پارک علم و فناوری قم باحضور دکتر علی لاریجانی افتتاح شد

۰۸ شهریور ۱۳۹۵ | ۱۴:۱۵ کد : ۹۱۰۳ اخبار
تعداد بازدید:۱۰۷۷
خط تولید شرکت بوعلی دارو مستقر در پارک علم و فناوری استان قم تولید کننده داروهای گیاهی با حضور رییس مجلس شورای اسلامی و جمعی از مدیران استان به بهره ‌برداری رسید.علی لاریجانی رییس مجلس شورای اسلامی ...
خط تولید صنعتی شرکت بوعلی دارو مستقر در پارک علم و فناوری قم باحضور دکتر علی لاریجانی افتتاح شد
خط تولید شرکت بوعلی دارو مستقر در پارک علم و فناوری استان قم تولید کننده داروهای گیاهی با حضور رییس مجلس شورای اسلامی و جمعی از مدیران استان به بهره ‌برداری رسید.
علی لاریجانی رییس مجلس شورای اسلامی در مراسم افتتاحیه شرکت داروسازی بوعلی با اشاره به جایگاه ابوعلی سینا در علم پزشکی، اظهار داشت: طب امروز از طب قدیم جدا نیست بلکه همان استمرار طب سنتی به شمار می‌رود.
وی با اشاره به این که نگاه ویژه‌ای نسبت به طب سنتی وجود دارد، گفت: البته این در شرایطی است که بسیاری از بیماری‌ها با روش‌های متعارف کنونی قابل درمان است.
رئیس مجلس شورای اسلامی با اشاره به اقدامات صورت گرفته از سوی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی درخصوص طب سنتی، یادآور شد: استفاده از دستاوردهای طب سنتی امری مطلوب است و امیدواریم مورد توجه قرار گیرد.
وی با ابراز خوشبینی نسبت به ایجاد این واحد صنعتی در استان قم اضافه کرد: امیدواریم که در عرصه احیای طب سنتی و اسلامی این شرکت بتواند به موفقیت لازم دست یابد.
 لاریجانی در ادامه بر ضرورت برندسازی در بخش صنایع داروی گیاهی تاکید کرد و افزود: این که در استان قم این واحد صنعتی و تولید داروی گیاهی راه اندازی شده باعت افتخار است و باید محصولات این واحد بعنوان برندی در صنعت داروی کشور تبدیل شود.
 گفتنی است شرکت بوعلی دارو قم، در پارک علم و فناوری استان قم عضویت داشته و در زمینه تولید انواع داروهای گیاهی فعالیت دارد.

( ۸ )