حمایت از تولید در استان کرمانشاه توسط پارک علم و فناوری و سازمان صنعت، معدن و تجارت این استان

۲۵ خرداد ۱۳۹۵ | ۱۲:۴۳ کد : ۹۰۴۵ اخبار
تعداد بازدید:۲۹۰
معصومه خان احمدی سرپرست پارک علم و فناوری استان کرمانشاه و سیّد نعمت اله حقیقی رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت در بازدید از پارک علم و فناوری این استان بر تلاش همه جانبه خود با هدف حمایت از تولید در اس...
معصومه خان احمدی سرپرست پارک علم و فناوری استان کرمانشاه و سیّد نعمت اله حقیقی رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت در بازدید از پارک علم و فناوری این استان بر تلاش همه جانبه خود با هدف حمایت از تولید در استان کرمانشاه تاکید کردند.
سرپرست پارک علم و فناوری کرمانشاه به تشریح بخشی از وظایف، ماموریت‌ها و عملکردهای پارک و مراکز رشد وابسته و نیز نیازها و انتظارات شرکت‌ها و واحدهای فناور در پارک علم و فناوری پرداخت.
سیّد نعمت اله حقیقی رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کرمانشاه با اشاره به وضعیت و موقعیت فعلی شرکت‌ها و واحدهای صنعتی و تولیدی استان، بر ضرورت همکاری با پارک علم و فناوری در جهت بهره مندی صنایع استان از توانمندی‌ها و برنامه های علمی و حمایتی پارک تاکید نمود.
در این نشست مقرر شد: تسهیلات و حمایت‌های ویژه‌ای از طرف سازمان صنعت، معدن و تجارت برای ارائه به کارخانجات و واحدهای تولیدی جهت ایجاد و استقرار واحدهای تحقیق و توسعه اختصاص یابد.
پارک علم و فناوری کرمانشاه نیز، موافقت نمود تا پایان سال 1395 تعداد 6 تا 10 واحد R&D از شرکت ها و واحدهای صنعتی ـ تولیدی استان تحت حمایت پارک علم و فناوری قرار گیرند.
در پایان نیز توافق شد با هدف تقویت ارتباط بیشتر با دانشگاه‌ها و موسسات علمی ـ پژوهشی استان، جلسات مشترکی با روسای دانشگاه‌ها و مدیران موسسات مذکورتشکیل گردد تا نیازها و مشکلات تخصصی در واحدهای صنعتی ـ تولیدی استان در قالب موضوع پایان نامه‌های دکتری بررسی و مورد حمایت مشترک سازمان صنعت، معدن و تجارت و پارک علم و فناوری قرار گیرد و به منظور آشنایی، همکاری و هم افزایی واحدهای صنعتی ـ تولیدی در شهرک های صنعتی و واحدها و شرکت‌های فناور در پارک علم و فناوری، برنامه‌های ویژه‌ای در قالب جشنواره، ایده شو، استارتاپ به صورت مشترک برگزار گردد.