حضور شرکت آسمان بهشت کویر آسیا (آبکا) واحد فناور مرکز رشد دانشگاه قم، در سومین جشنواره و نمایشگاه ملی گیاهان دارویی

۲۳ شهریور ۱۳۹۵ | ۰۹:۴۱ کد : ۸۹۲۰ اخبار
تعداد بازدید:۳۸۲
شرکت آسمان بهشت کویر آسیا (آبکا) در سومین جشنواره و نمایشگاه ملی گیاهان دارویی، فرآورده‌های طبیعی و طب سنتی ایران که در مصلای تهران برگزار شد، حضور یافت. این شرکت به عنوان یکی از واحدهای مرکز رش...
حضور شرکت آسمان بهشت کویر آسیا (آبکا) واحد فناور مرکز رشد دانشگاه قم، در سومین جشنواره و نمایشگاه ملی گیاهان دارویی
شرکت آسمان بهشت کویر آسیا (آبکا) در سومین جشنواره و نمایشگاه ملی گیاهان دارویی، فرآورده‌های طبیعی و طب سنتی  ایران که در مصلای تهران برگزار شد، حضور یافت. این شرکت به عنوان یکی از واحدهای مرکز رشد دانشگاه قم با اختراع شبه خاک زیستی توسعه دهنده رشد گیاه در محیط کم آب با استفاده از میکروارگانیسم های بیابانی در قالب غرفه ای در این نمایشگاه حضور داشت و به رایزنی با شرکت های مختلف برای فروش محصولات و همکاری مشترک با آنها پرداخت.
در این جشنواره و نمایشگاه،487 شرکت تولیدی صنعتی بخش خصوصی حضور داشتند که از این تعداد 146 شرکت دانش‌بنیان بودند. همچنین در مجموع 2800 محصول ارائه شد که به ترتیب در دوره اول و دوم 800 و 1100 محصول در این رویداد ارائه شد. از این تعداد 450 محصول فناورانه و دانش‌بنیان هستند که در بانک اطلاعاتی محصولات فناورانه ثبت شده‌اند. علاوه بر این 147 مرکز علمی شامل دانشگاه، پژوهشگاه، مرکز تحقیقاتی و غیره در این رویداد حضور داشتند.
گفتنی است سومین جشنواره و نمایشگاه ملی گیاهان دارویی فرآورده‌های طبیعی و طب سنتی ایران در موررخ 15 الی 18 شهریورماه 95 در مصلی تهران برگزار شد.

( ۱ )