حضور پارک علم و فناوری البرز در چهارمین نمایشگاه و جشنواره بین المللی فناوری های نو و پیشرفته ربع رشیدی

۲۲ آبان ۱۳۹۵ | ۱۰:۰۷ کد : ۸۸۳۲ اخبار
تعداد بازدید:۳۰۴
افتتاح چهارمین نمایشگاه و جشنواره بین المللی فناوری های نو و پیشرفته ربع رشیدی با رویکرد توسعه و تجاری سازی فناوری با حضور دکتر رحمانی فضلی وزیر کشور، دکتر فریدون دستیار ویژه رییس جمهور و دیگر م...
حضور پارک علم و فناوری البرز در چهارمین نمایشگاه و جشنواره بین المللی فناوری های نو و پیشرفته ربع رشیدی
افتتاح چهارمین نمایشگاه و جشنواره بین المللی فناوری های نو و پیشرفته ربع رشیدی با رویکرد توسعه و تجاری سازی فناوری با حضور دکتر رحمانی فضلی وزیر کشور، دکتر فریدون دستیار ویژه  رییس جمهور و دیگر مسوولین و مدیران استان، روسای دانشگاه ها وهمچنین جمع کثیری از نخبگان، فناوران و ایده پردازان  25 استان کشور شرکت کننده در این جشنواره در محل دائمی نمایشگاه بین المللی تبریز برگزار گردید.
هدف اصلی این نمایشگاه و جشنواره شناخت توانمندی های علمی، فناوری و معرفی طرح ها، ایده ها، فناوری های برتر و همچنین ایجاد بستر مناسب برای تجاری سازی و تکمیل چرخه علم تا ثروت و نیز برقراری ارتباط بین مراکز علمی و بخش های مختلف اقتصادی و افزایش صادرات محصولات دانش بنیان می باشد.
پارک علم و فناوری  البرز با بیش از 15 شرکت فناور عضو در پارک نظیر شرکت نانو شیمی یاخته، شرکت نوآور شبیه سازان بهینه، شرکت کیمیاگران علم و صنعت رویان و شرکت حکیمان دوراندیش پارس برای دومین سال متوالی حضور فعالی در این دوره از نمایشگاه دارد.
گفتنی است نمایشگاه و جشنواره بین المللی فناوری های نو و پیشرفته ربع رشیدی تبریز با تاسی از رهنمودهای مقام معظم رهبری در ابلاغ سیاست های کلی اقتصاد مقاومتی و در راستای اهداف عالی دولت تدبیر و امید با رویکرد جدید نسبت به اولین نمایشگاه و جشنواره فناوری های نو و پیشرفته  که در اردیبهشت ماه 1384 در تبریز برگزار گردیده بود از سال 1393 بطور مرتب برگزار می شود.