حضور پارک علم و فناوری استان گلستان در اولین نمایشگاه اختصاصی جمهوری اسلامی ایران در کشور روسیه

۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۵ | ۱۷:۱۷ کد : ۸۸۲۸ اخبار
تعداد بازدید:۳۳۸
پارک علم و فناوری استان گلستان بعنوان مسئول هماهنگ کننده پارک های کشور در اولین نمایشگاه اختصاصی جمهوری اسلامی ایران در روسیه حضوری موفق داشت. در اولین نمایشگاه که در فضایی به مساحت شش هزار متر مربع د...
پارک علم و فناوری استان گلستان بعنوان مسئول هماهنگ کننده پارک های کشور در اولین نمایشگاه اختصاصی جمهوری اسلامی ایران در روسیه حضوری موفق داشت.
در اولین نمایشگاه که در فضایی به مساحت شش هزار متر مربع در مرکز نمایشگاهی مسکو برگزار شد، 110 شرکت حضور داشتند و حضور شرکت های مستقر در پارک های کشور نیز جلوه ی خاصی داشت.
دکتر موسی حسام، رییس پارک علم و فناوری استان گلستان در حاشیه این نمایشگاه حضور شرکت های مستقر در پارک ها و مراکز رشد در نمایشگاه های خارج از کشور را حرفه ای و اولین پیش زمینه توسعه بازارهای بین المللی دانست.
همچنین مهندس پیش قدم، رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان گلستان نیز خواستار توسعه روابط با روسیه و استفاده از توانمندی ها و ظرفیت های دو طرف شد. 
صفروف، مشاور معاون پارلمان روسیه و رییس مرکز مطالعات ایران معاصر نیز با حضور در غرفه پارک علم و فناوری گلستان و شرکت های مستقر در پارک، با توانمندی های کشور در حوزه پارک ها آشنا شد و علاقمندی خود را در زمینه گسترش بازار محصولات شرکت های پارک ها و مراکز رشد ابراز کرد.
گفتنی است نخستین نمایشگاه اختصاصی جمهوری اسلامی ایران در روسیه از 22 تا 24 اردیبهشت به مدت 3 روز در محل نمایشگاه های Expo Center  شهر مسکو برگزار شد.