حضور پارک علم و فناوری استان البرز در نوزدهمین نمایشگاه بین المللی ایران هلث

۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۵ | ۱۴:۴۷ کد : ۸۸۲۶ اخبار
تعداد بازدید:۲۸۶
شرکت کیمیاگران علم و صنعت رویان که در پارک علم و فناوری البرز مستقر است در نوزدهمین نمایشگاه بین المللی ایران هلث شرکت نمود. این شرکت از دانش فنی جهت رشد و شکوفایی استفاده می نماید. در حال حاضر حوزه اص ...
شرکت کیمیاگران علم و صنعت رویان که در پارک علم و فناوری البرز مستقر است در نوزدهمین نمایشگاه بین المللی ایران هلث شرکت نمود.
این شرکت از دانش فنی جهت رشد و شکوفایی استفاده می نماید. در حال حاضر حوزه اصلی فعالیت شرکت در زمینه تولید تجهیزات پزشکی است. محصولات اولیه به تولید انبوه رسیده در این زمینه پک های گرمایشی- سرمایشی مختلف می باشند.
شرکت کیمیاگران علم و صنعت رویان، علاوه بر محصولات مرتبط با تجهیزات پزشکی، بر تجهیزات آزمایشگاهی نظیر پلیت های با جذب بیشینه و کمینه تمرکز نموده است.
گفتنی است، نمایشگاه ایران هلث به عنوان دومین رخداد بزرگ در حوزه تجهیزات پزشکی، دندانپزشکی، آزمایشگاهی، دارویی و خدمات سلامت در منطقه، که سالانه با حضور جمع کثیری از شرکت های توانمند داخلی و خارجی برپا می گردد، فرصت بسیار مغتنمی است تا شرکت های فعال در این صنعت دستاوردها و محصولات خود را در معرض بازدید دست اندر کاران و متخصصان این صنعت قرار دهند و با در نظر گرفتن روند تقاضای بازارها و سمت و سوی رشد این صنعت، فعالیت ها و نوآوری های آتی خود را هدایت نمایند.
نمایشگاه بین المللی تجهیزات پزشکی، دندانپزشکی، آزمایشگاهی، دارویی و خدمات سلامت ایران هلث با 18 سال سابقه، به عنوان دومین رخداد بزرگ در حوزه تجهیزات پزشکی، دندانپزشکی، آزمایشگاهی، دارویی و خدمات سلامت در منطقه است که بصورت سالانه در حوزه سلامت و با مجوز سازمان توسعه تجارت ایران و همکاری شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی جمهوری اسلامی ایران و وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، اردیبهشت ماه هر سال در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار می گردد و سالانه بیش از 20 هزار نفر از این نمایشگاه بازدید به عمل می آورند.
نمایشگاه بین المللی ایران هلث، فرصتی را فراهم می آورد تا فعالان این حوزه بتوانند ارتباط بهتری با مدیران بیمارستان ها و مراکز درمانی در سطح کشور برقرار کنند. همچنین شرکت در نشست های تجاری و کنفرانس ها و برنامه های جانبی، می تواند علاوه بر ارتقاء سطح دانش و آگاهی تولیدکنندگان و پژوهشگران، بستر مناسبی جهت آشنایی، تعامل و توسعه شرکت ها فراهم آورد.
به نمایش گذاشتن توانمندی های صنعت سلامت ایران، رونمایی از فناوری های روز دنیا، ارتقای توریسم درمانی، حمایت از تولیدکنندگان و کارآفرینان نخبه و ارتباط با مراکز درمانی و آموزشی، از جمله اهداف مدنظر جهت برگزاری نمایشگاه است.
.