حضور پارک علم و فناوری استان البرز در چهارمین نمایشگاه بین المللی حمل و نقل ریلی

۰۱ خرداد ۱۳۹۵ | ۲۲:۵۲ کد : ۸۸۲۴ اخبار
تعداد بازدید:۳۰۷
شرکت گیلزان انرژی پایدار که در پارک علم و فناوری استان البرز مستقر است، با حضور در چهارمین نمایشگاه بین المللی حمل و نقل ریلی آخرین دستاوردهای خود را به نمایش گذاشت. شرکت گیلزان انرژی پایدار در سال 89 ...
شرکت گیلزان انرژی پایدار که در پارک علم و فناوری استان البرز مستقر است، با حضور در چهارمین نمایشگاه بین المللی حمل و نقل ریلی آخرین دستاوردهای خود را به نمایش گذاشت.
شرکت گیلزان انرژی پایدار در سال 89 با زمینه تحقیقاتی- تولیدی تأسیس شد و از آن زمان در زمینه تأمین انواع عایقهای مورد نیاز صنایع ریلی کشور اعم از عایقهای صوتی واگنهای مترو و مسافری، همچنین عایقهای لرزشگیر برای خطوط ریلی و نیز عایقهای حرارتی فعال بوده است.
اهمیت کاهش آلودگی صوتی در محیط های شهری و صنعتی منجر به ساخت انواع عایق های صوتی با قابلیت جذب صوت با فرکانسهای مختلف و کاربردهای متفاوت از جمله در اتومبیلها، قطارها و نیز محیط های شهری مانند کنار اتوبانها، جاده ها و اطراف محل های مسکونی شده است. استفاده از ضایعات پلیمری از سویی گامی در جهت کاربرد مجدد ضایعات و کمک به حفظ محیط زیست و ازسویی دیگر باعث کاهش قیمت تمام شده و صرفه اقتصادی در تولید عایق های صوتی خواهد بود.
گفتنی است، چهارمین نمایشگاه بین المللی حمل و نقل ریلی در فضایی بالغ بر 20 هزار مترمربع و همچنین فضای باز نمایشگاهی از تاریخ 26 الی 29 اردیبهشت ماه سال جاری با حضور بیش از 180 شرکت داخلی و 120 شرکت خارجی برگزار شد.
در این همایش بیش از700 نفر از مدیران برجسته ریلی، نفتی و بندری ایران و دیگر نقاط جهان حضور داشتند.