تولید صندلی جراحی چشم توسط پارک علم و فناوری خراسان رضوی

۱۸ مهر ۱۳۹۵ | ۰۹:۳۹ کد : ۸۲۷۴ اخبار
تعداد بازدید:۳۲۱
دکتر رضا سالم، مدیر عامل شرکت دانش بنیان سامان گستر شرق اظهار کرد: این مجموعه با هدف نوآوری در صنعت تجهیزات پزشکی، چشم پزشکی، بیمارستانی و آزمایشگاهی از 1383 فعالیت خود را در زمینه طراحی و ساخت دستگاه...
تولید صندلی جراحی چشم توسط پارک علم و فناوری خراسان رضوی
دکتر رضا سالم، مدیر عامل شرکت دانش بنیان سامان گستر شرق اظهار کرد: این مجموعه با هدف نوآوری در صنعت تجهیزات پزشکی، چشم پزشکی، بیمارستانی و آزمایشگاهی از 1383 فعالیت خود را در زمینه طراحی و ساخت دستگاه های پزشکی به ویژه در حوزه چشم پزشکی آغاز کرده است.
وی با اشاره به محصولات تخصصی این شرکت افزود: تاکنون محصولات زیادی در زمینه میزهای معاینه چشم، صندلی ویژه جراح مغز و اعصاب، صندلی تخت شو جراحی چشم با دریافت تاییده های لازم از اداره کل تجهیزات پزشکی توسط سامان گستر شرق به بازار عرضه شده است.
مدیرعامل شرکت سامان گستر شرق در خصوص نوآوری های بکار رفته در محصولات این مجموعه خاطر نشان کرد: به عنوان مثال در unitهای چشم پزشکی، ستون موجود در وسط آن برای بیمار و پزشک اصطلاحا دست و پا گیر بود که در طراحی جدید به کنار دستگاه منتقل و روی یک سازه اداری پیاده سازی گردید.
وی ادامه داد: ایده صندلی تخت شو  جراحی چشم این شرکت از روی نمونه خارجی دریافت شده است، با این تفاوت که معایب نمونه خارجی رفع و قیمت آن به حدود یک سوم محصول وارداتی مشابه کاهش پیدا کرده است.