پارک علم و فناوری استان کرمانشاه و شرکت هواوی چین، همایش مشترک برگزار می کنند

۱۱ مرداد ۱۳۹۵ | ۱۲:۰۱ کد : ۶۷۸۱ اخبار
تعداد بازدید:۲۴۶
همایش "توسعه فناوری اطلاعات با محوریت شهر هوشمند" بامشارکت پارک علم و فناوری کرمانشاه، اداره کل فناوری اطلاعات و ارتباطات استان، شرکت هواوی چین، و نیروی غرب مورخ 12مردادماه سال جاری در سالن شه...
 
همایش "توسعه فناوری اطلاعات با محوریت شهر هوشمند" بامشارکت پارک علم و فناوری کرمانشاه، اداره کل فناوری اطلاعات و ارتباطات استان، شرکت هواوی چین، و نیروی غرب مورخ 12مردادماه سال جاری در سالن شهید نوروز نژاد کرمانشاه برگزار می شود.
پارک علم و فناوری کرمانشاه از مدتها پیش و پس از یک دهه فعالیت و موفقیت شرکت های تازه تاسیس این پارک در ورود به دنیای کسب و کار و توسعه فناوریهای پیشرفته، در صدد برآمده تا تعاملات بین المللی خود را ارتقا داده و از پتانسیل های بازارها، نهادها و شرکتهای معتبر بین المللی استفاده کند.
در همین راستا، همایش "توسعه فناوری اطلاعات با محوریت شهر هوشمند" را به همراه تعدادی از مدیران و تکنسینهای شرکت هواوی و در همکاری با شرکت نیروی غرب برگزار می کند.
در این همایش، متخصصین چینی شرکت هواوی به ارائه سخنرانی در حوزه های مختلف از جمله اینترنت اشیا، شهر هوشمند و مدیریت انرژی خواهند پرداخت.
روسا، مدیران کل و مدیران IT سازمانها و ادارات مختلف برای بهره گرفتن از مطالب ارائه شده، به این نشست دعوت شده اند.
پارک علم و فناوری کرمانشاه امیدوار است برگزاری نشست هایی از این دست در رشد و ارتقا شرکتهای مستقر و تقویت بنیه آموزشی و نیز مهارتهای بین المللی آنها کمک کند.