برگزاری کارگاه آموزشی ارزش گذاری و ارزیابی فناوری

۲۲ آذر ۱۳۹۴ | ۱۲:۲۲ کد : ۶۲۱۴ اخبار
تعداد بازدید:۳۵۱
به منظور ارتقای توان علمی و عملی رؤسا و معاونین محترم پارکهای علم و فناوری کشور، کارگاه آموزشی ارزش گذاری و ارزیابی فناوری توسط پارک علم و فناوری یزد برگزار می‌شود.    سرفصل دوره:•&...
برگزاری کارگاه آموزشی ارزش گذاری و ارزیابی فناوری
به منظور ارتقای توان علمی و عملی رؤسا و معاونین محترم پارکهای علم و فناوری کشور، کارگاه آموزشی ارزش گذاری و ارزیابی فناوری توسط پارک علم و فناوری یزد برگزار می‌شود.
    سرفصل دوره:
•    مفاهیم ارزش گذاری و ارزیابی فناوری
•    ارزش ها و مکانیزم های ارزیابی و ارزش گذاری فناوری
•    طراحی مدل های ارزش گذاری و معیارهای اندازه گیری و سنجش ارزش
•    جایگاه ارزش گذاری و ارزیابی فناوری در تجاری سازی فناوری

ارائه دهندگان:
دکتر مصطفی کریمیان اقبال
دکتر سیدکامران باقری

زمان برگزاری: سه شنبه 6 بهمن و چهارشنبه 7 بهمن
مکان برگزاری: پارک علم و فناوری یزد

نحوه ثبت نام:هزینه دوره به ازای هر نفر 7.500.000 ریال بوده که 50% آن از سوی پارک علم و فناوری یزد تأمین گردیده و مابقی  (3.750.000 ریال) توسط شرکت کنند گان محترم پرداخت می گردد.
علاقه مندان می توانند مبلغ مذکور را به حساب 2170095948001 بانک ملی بنام درآمد اختصاصی پارک علم و فناوری یزد واریز و رسید  بانکی آنرا  به انضمام فرم درخواست ثبت نام به دبیرخانه کارگاه های آموزشی به نمابر شماره 03537260088ارسال نمایند. هزینه ثبت نام شامل حضور در کارگاه آموزشی، استفاده از هتل، پذیرایی و صدور گواهینامه حضور خواهد بود. علاقمندان جهت دریافت فرم ثبت نام حداکثر تا روز یکشنبه 22/09/94 می توانند با مراجعه به سایت پارک علم و فناوری یزد به نشانی WWW.YSTP.AC.IR  فرم ثبت نام را دریافت و نسبت به تکمیل آن اقدام نموده وجهت کسب اطلاعات بیشتر و تکمیلی با شماره تلفن 03537260087 تماس حاصل فرمایند.