برگزاری نشست های آشنایی با کار آفرینی در پارک علم و فناوری هرمزگان

۰۳ آذر ۱۳۹۴ | ۱۱:۰۲ کد : ۶۰۸۶ اخبار
تعداد بازدید:۳۱۲
مدیر مرکز رشد واحدهای فناور پارک علم و فناوری هرمزگان از برگزاری نشست هایی در پارک علم و فناوری با هدف هدایت ایده های دانشجویی و دانش آموزی به سمت نوآوری و تولید فناوری خبر داد.به گزارش روابط عمومی...
مدیر مرکز رشد واحدهای فناور پارک علم و فناوری هرمزگان از برگزاری نشست هایی در پارک علم و فناوری با هدف هدایت ایده های دانشجویی و دانش آموزی به سمت نوآوری و تولید فناوری خبر داد.
به گزارش روابط عمومی  وزارت علوم،، دکتر پویان ادیبی افزود: پارک علم و فناوری همزمان با هفته کار آفرینی نشست هایی را با هدف هدایت دانشجویان به سمت کارآفرینی و خود اشتغالی پس از فارغ التحصیلی برگزار کرد.
وی با بیان اینکه در برگزاری این دوره ها، مرکز نوآوری و دفتر تجاری سازی به عنوان دو مجموعه تاثیرگذار پارک علم و فناوری اقدام به برگزاری دوره های آموزشی و آشنایی با نحوه ثبت ایده و نحوه پذیرش فناوری آنها در مراکز رشد وابسته به پارک علم و فناوری کردند که با استقبال دانشجویان همراه بود.
 مدیر مرکز رشد پارک علم و فناوری هرمزگان گفت: زمانی که یک دانشجو فناور باشد و بتواند با ایده ای که ارائه می دهد کسب درآمد کند منتظر استخدام های دولتی نمی ماند و این بهترین کاری است که مجموعه پارک علم و فناوری هرمزگان در دستور کار خود قرار داده است.
وی ابراز امیدواری کرد، با برنامه ریزی هایی که از سوی مراکز رشد پارک علم و فناور و مرکز نوآوری صورت می گیرد بتوان دانشجویان را همزمان با تحصیل با فرهنگ کارآفرینی و خود اشتغالی آشنا کرد.
گفتنی است همزمان با هفته کارآفرینی چند دوره آموزشی توسط مرکز نوآوری و دفتر تجاری سازی در پارک علم و فناوری هرمزگان برگزار شد.