برپایی نمایشگاه دائمی فن بازار شرکت های فناور پارک علم و فناوری البرز

۱۴ شهریور ۱۳۹۵ | ۱۱:۳۰ کد : ۵۲۸۴ اخبار
تعداد بازدید:۲۵۵
همزمان با هفته دولت، نمایشگاه دائمی فن بازار محصولات شرکت های فناور پارک علم و فناوری البرز برپا شد. نمایشگاه دائمی فن بازار محصولات شرکت های فناور پارک علم و فناوری البرز همزمان با هفته دولت و با حضور...
برپایی نمایشگاه دائمی فن بازار شرکت های فناور پارک علم و فناوری البرز
همزمان با هفته دولت، نمایشگاه دائمی فن بازار محصولات شرکت های فناور پارک علم و فناوری البرز برپا شد.
نمایشگاه دائمی فن بازار محصولات شرکت های فناور پارک علم و فناوری البرز همزمان با هفته دولت و با حضور مسئولان استانی در محل پارک علم و فناوری البرز برپا شد.
در این نمایشگاه بیش از 30 شرکت فناور مستقر در پارک علم و فناوری  البرز توانمندی‌ها و محصولات فناورانه خود را به نمایش گذاشتند.
در مراسم افتتاح نمایشگاه دائمی فن بازار محصولات شرکت‌های فناور پارک علم و فناوری البرز جمعی از مسئولان نیز حضور داشتند که از نزدیک با توانمندی‌های شرکت‌ها آشنا شدند.
حجت الاسلام و المسلمین ناطقی امام جمعه شهرستان ساوجبلاغ، دکتر بهمنی نماینده مردم شهرستان‌های ساوجبلاغ، نظرآباد و طالقان در مجلس شورای اسلامی، مهندس پالیزگیر فرماندار شهرستان ساوجبلاغ، دکتر مساعد شهردار کوهسار و هیات همراه از فن‌بازار پارک علم و فناوری البرز بازدید نمودند.
گفتنی است، در حاشیه مراسم افتتاح فن‌بازار پارک علم و فناوری، پرواز نمایشی پهباد ساخت شرکت فناوری‌های پیشرفته نوین انجام شد.