برپایی نمایشگاه استانی فناوری‌های نوین در استان مازندران

۰۱ خرداد ۱۳۹۵ | ۲۲:۴۰ کد : ۵۲۸۰ اخبار
تعداد بازدید:۲۲۷
نمایشگاه دستاوردهای فناوری‌های نوین در راستای حمایت و گسترش این نوع فناوری به‌ویژه نانو با هدف تقویت و حمایت از استعدادهای نخبگان و آشنایی عموم با دستاوردهای جوانان مازندرانی در بخش فناوری‌های جدید، پ...
نمایشگاه دستاوردهای فناوری‌های نوین در راستای حمایت و گسترش این نوع فناوری به‌ویژه نانو با هدف تقویت و حمایت از استعدادهای نخبگان و آشنایی عموم با دستاوردهای جوانان مازندرانی در بخش فناوری‌های جدید، پنجم و ششم خردادماه در پژوهشکده نانو استان مازندران برگزار می‌شود.
در این نمایشگاه کارگاه‌های تخصصی آینده‌پژوهی و بهرمندی از فناوری نانو برپا می‌شود، که اقتصاد مقاومتی بر پایه فناوری‌های نوین، گسترش خلاقیت و نوآوری در فناوری نانو، آشنایی با فرآیند ثبت اختراع، آینده‌پژوهی فناوری نانو در صنعت و فناوری نانو از آزمایشگاه تا بازار از جمله موضوعات کارگاهی است.
کارگاه‌های آموزشی کسب و کار کارآفرینی در فناوری نانو، فناوری نانو در صنعت نساجی، انرژی صنایع کار، علوم پزشکی و اعصاب، مدیریت آب پسماند و محیط زیست و نحوه تجاری‌سازی محصولات دانش‌بنیان نیز در حاشیه نمایشگاه فناوری نوین برگزار می‎شوند.
گفتنی است بازدید از نمایشگاه و شرکت در کارگاه برای عموم آزاد است، و در این نمایشگاه دستگاه‌های اجرایی، شرکت‌های دانش‌بنیان، پژوهشکده و آزمایشگاه‌های فعال مازندران مشارکت و حضور دارند.