با محوریت پارک علم و فناوری گیلان

چهارمین نشست تخصصی مدیران موسسات پارک‌های علم و فناوری برگزار می شود

۱۹ آذر ۱۳۹۸ | ۱۰:۱۷ کد : ۵۱۷۲۷ اخبار
تعداد بازدید:۱۲۷
چهارمین نشست تخصصی مدیران موسسات پارک‌های علم و فناوری با هدف همگرایی و شبکه سازی و همچنین ارائه تجربیات موفق در زمینه صادرات و واردات محصولات شرکت‌های مستقر در پارک‌ها با محوریت پارک علم و فناوری گیلان در تاریخ ۲۸ آذرماه سال جاری، مصادف با هفته پژوهش و فناوری برگزار خواهد شد.

چهارمین نشست تخصصی مدیران مؤسسات پارک‌های علم و فناوری با هدف همگرایی و شبکه‌سازی و همچنین ارائه تجربیات موفق در زمینه صادرات و واردات محصولات شرکت‌های مستقر در پارک‌ها با محوریت پارک علم و فناوری گیلان در تاریخ ۲۸ آذرماه سال جاری، مصادف با هفته پژوهش و فناوری برگزار خواهد شد.

این نشست با حضور جناب آقای دکتر کشمیری قائم مقام معاون پژوهش و فناوری و مدیرکل دفتر برنامه‌ریزی امور فناوری در محل نمایشگاه‌های بین المللی تهران برگزار می‌گردد. در حاشیه این نشست مقرر گردیده تفاهم‌نامه همکاری میان انجمن علمی پارک‌های علم و فناوری و دفتر برنامه‌ریزی امور فناوری در راستای سیاست‌های وزرات عتف مبنی بر استفاده از ظرفیت انجمن‌های علمی در برون سپاری برخی امور مرتبط با مأموریت‌های وزارت با هدف برگزاری دوره‌های دانش‌افزایی، توانمندسازی نیروهای شاغل در پارک‌های علم و فناوری، برنامه‌های انتقال تجارب و پایش و ارزیابی پارک‌های علم و فناوری صورت پذیرد.