بازدید معاون پژوهش و فناوری وزارت علوم از پارک علم و فناوری استان چهارمحال و بختیاری

۲۷ تیر ۱۳۹۵ | ۱۰:۵۱ کد : ۵۰۸۹ اخبار
تعداد بازدید:۲۸۹
دکتر وحید احمدی معاون پژوهش و فناوری به همراه دکتر خسرو پیری مدیر کل دفتر برنامه ریزی و امور فناوری وزارت علوم، در حاشیه نشست معاونان پژوهشی دانشگاه های منطقه 6 کشور از شرکت های مستقر در پارک ...
بازدید معاون پژوهش و فناوری وزارت علوم از پارک علم و فناوری استان چهارمحال و بختیاری
 
دکتر وحید احمدی معاون پژوهش و فناوری به همراه دکتر خسرو پیری مدیر کل دفتر برنامه ریزی و امور فناوری وزارت علوم، در حاشیه نشست معاونان پژوهشی دانشگاه های منطقه 6 کشور از شرکت های مستقر در پارک علم و فناوری بازدید کرد.
در این بازدید دکتر احمدی با بیان این که سیاست کلان نظام توجه به علم و فناوری با محوریت اقتصاد مقاومتی است، تصریح کرد: این امر رسالت وزارت علوم، تحقیقات و فناوری را سنگین کرده و می طلبد در حوزه اقتصاد دانش بنیان فعالیت های بیشتری انجام شود.
معاون پژوهش و فناوری وزارت علوم، تحقیقات و فناوری به نقش پارک های علم و فناوری کشور در توسعه اقتصاد دانش بنیان اشاره کرد و گفت: هم اکنون 39 پارک علم و فناوری و چهار هزار و 400 شرکت دانش بنیان و فناور در سطح کشور فعال است که فرصت خوبی را برای تحقق سیاست های این وزارتخانه در حوزه فناوری فراهم کرده است.
دکتر احمدی با ابراز خرسندی از تلاش های صورت گرفته در پارک علم و فناوری چهارمحال و بختیاری توجه به ظرفیت های بومی و منطقه ای را در برنامه های کلی این پارک خواستار شد.
گفتنی است هم اکنون 115 شرکت فناور، دانش بنیان و هسته فناور در پارک علم و فناوری استان فعال هستند.