بازدید مدیرکل دفتر برنامه‌ریزی امور فناوری وزارت علوم از شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان

۲۴ خرداد ۱۳۹۵ | ۱۳:۰۵ کد : ۵۰۲۸ اخبار
تعداد بازدید:۲۷۶
دکتر خسرو پیری مدیرکل دفتر برنامه ریزی امور فناوری وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و دکتر باقری مشاور وزیر و رئیس مرکز هیئت‌های امنا و هیئت ممیزه مرکزی از شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان بازدید کردند. دکتر پی...
بازدید مدیرکل دفتر برنامه‌ریزی امور فناوری وزارت علوم از شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان
دکتر خسرو پیری مدیرکل دفتر برنامه ریزی امور فناوری وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و دکتر باقری مشاور وزیر و رئیس مرکز هیئت‌های امنا و هیئت ممیزه مرکزی از شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان بازدید کردند.
دکتر پیری پس از حضور در بیست و ششمین جلسه هیئت امنای شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان، از شرکت‌های دانش بنیان فراتحقیق سپاهان، طراوت سبز ثمین، نانو واحد صنعت پرشیا، بهیار صنعت سپاهان و الماس صنعت فرنیا، مستقر در این شهرک بازدید کرد.
گفتنی است شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان به عنوان یک سازمان مستقل با هدف توسعه مبتنی بر دانایی از طریق ایجاد مراکز رشد و پارک‌های علم و فناوری در اصفهان، قطب اقتصادی و صنعتی ایران شکل گرفته است. این سازمان به عنوان اولین سازمان موسس مراکز رشد و پارک‌های علم و فناوری در کشور، تلاش می‌کند تا با ایجاد بستری مناسب برای توسعه فعالیت‌ شرکت‌های دانش‌بنیان، زمینه لازم را برای تجاری‌سازی دستاوردهای آن‌ها و جذب سرمایه‌گذاری‌های داخلی و خارجی فراهم آورد.

( ۱ )