بازدید رئیس پارک علم و فناوری استان کرمان از منطقه ویژه اقتصادی سیرجان

۱۶ شهریور ۱۳۹۵ | ۰۹:۴۸ کد : ۴۹۱۴ اخبار
تعداد بازدید:۳۲۱
نشست رئیس پارک علم و فناوری استان کرمان با مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی سیرجان در خصوص همکاری های مشترک و دوجانبه جهت بهبود وضعیت صنایع .دانش بنیان استان در منطقه ویژه اقتصادی سیرجان برگزار شد. در این ن...
بازدید رئیس پارک علم و فناوری استان کرمان از منطقه ویژه اقتصادی سیرجان
نشست رئیس پارک علم و فناوری استان کرمان با مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی سیرجان در خصوص همکاری های مشترک و دوجانبه جهت بهبود وضعیت صنایع .دانش بنیان استان در منطقه ویژه اقتصادی سیرجان برگزار شد.
در این نشست عباس قوام، رئیس پارک علم و فناوری استان کرمان گفت: تاسیس صندوق پژوهش و فناوری در استان پتانسیل خوبی برای حمایت از صنعت استان است و پارک علم و فناوری استان برای اعطای تسهیلات به صنایع دانش بنیان حمایت های لازم را بعمل می آورد.
وی افزود: پارک کرمان در تلاش است به شرکت های مستقر در اراضی پارک زمین واگذار نماید و منطقه ویژه اقتصادی سیرجان می تواند امکان لازم جهت واگذاری زمین در شهرک های صنعتی را فراهم نماید.
در این جلسه نصرت الله ضیاء شهابی مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی سیرجان نیز یکی از اهداف این منطقه را بالا بردن توان علمی در بخش صنعت برشمرد و گفت: ما تمام همکاری های لازم را با پارک علم و فناوری استان انجام می دهیم.