بازدید خبرنگاران و تصویربرداران رسانه های خارجی مقیم ایران از پارک علم و فناوری فارس

۳۱ مرداد ۱۳۹۵ | ۱۲:۵۹ کد : ۴۸۹۳ اخبار
تعداد بازدید:۳۳۰
خبرنگاران و تصویربرداران تعدادی از شبکه های خارجی مقیم ایران از پارک علم و فناوری فارس بازدید کردند. در ابتدای این بازدید و در نشستی خبری با رئیس و مدیران ارشد پارک علم و فناوری فارس، دکتر فری...
 
خبرنگاران و تصویربرداران تعدادی از شبکه های خارجی مقیم ایران از پارک علم و فناوری فارس بازدید کردند.
در ابتدای این بازدید و در نشستی خبری با رئیس و مدیران ارشد پارک علم و فناوری فارس، دکتر فرید مُـر رئیس پارک علم و فناوری فارس ضمن تشریح فعالیت ها و اقدامات صورت گرفته در این پارک اظهار داشت: پارک علم و فناوری فارس جزو 3پارک برتر کشور است و تعاملات مناسب بین المللی با برخی کشورهای خارجی صورت گرفته است.
وی با تاکید بر اینکه به دنبال جذب ایده ها با تکنولوژی بالا هستیم، آمادگی این پارک را برای جذب سرمایه گذاری های مشترک داخلی و خارجی اعلام کرد.
استفاده از ظرفیت های قانونی و حقوقی و نیز تفاهم نامه های منعقده داخلی و بین المللی در پارک علم و فناروی فارس از مواردی بود که دکتر فرید مُـر جهت حمایت از موسسات مستقر برشمردند.
همچنین در پایان این نشست، خبرنگاران و تصویربرداران رسانه های خارجی مقیم ایران از تعدادی موسسات منتخب پارک علم و فناوری فارس بازدید و با دستاوردها و توانمندی های این موسسات آشنا شدند.
گفتنی است این خبرنگاران و تصویربرداران از شبکه های فونیکس چین، آپا (APA)،تلویزیون ای.ان.اس (ANS) و خبرگزاری آذرتاج جمهوری آذربایجان، شبکه المنار لبنان و شبکه الاتجاه و الرشید عراق بودند.