انتخاب فناوران جشنواره تجلیل از پژوهشگران و فناوران برتر کشور

۱۸ مهر ۱۳۹۴ | ۱۴:۴۰ کد : ۳۸۶۳ اخبار
تعداد بازدید:۳۲۵
جشنواره تجلیل از پژوهشگران و فناوران برتر کشور در حوزه فناوری امسال در دو قسمت 1- تجلیل از فناوران برتر و 2-جشنواره ملی ایده های برتر در کنار شانزدهمین نمایشگاه دستاورهای پژوهش و فناوری کشور، با هدف ت...
انتخاب فناوران جشنواره تجلیل از پژوهشگران و فناوران برتر کشور

جشنواره تجلیل از پژوهشگران و فناوران برتر کشور در حوزه فناوری امسال در دو قسمت 1- تجلیل از فناوران برتر و 2-جشنواره ملی ایده های برتر در کنار شانزدهمین نمایشگاه دستاورهای پژوهش و فناوری کشور، با هدف ترویج فرهنگ خلاقیت و نوآوری در جامعه و ابزاری در راستای مدیریت و تقویت زنجیره ایده تا محصول در کشور برگزار خواهد گردید. بدین منظور شورای سیاستگذاری جشنواره در وزارت علوم، تحقیقات و فناوری تشکیل شده است.
لذا در راستای سیاستهای تحقق دانشگاههای نسل سوم و کارآفرین و به منظور بهره گیری از پتانسیل کلیه دانشگاه ها، موسسات پژوهشی و پارک های علم و فناوری کشور در برگزاری این جشنواره ملی، شایسته است اقدامات لازم طبق برنامه زمانبندی ذیل در اسرع وقت صورت پذیرد:
1-    اطلاع رسانی و آغاز ثبت ایده ها در وب سایت جشنواره به آدرس best-idea.ir در هفته دوم مهر ماه 94
2-    اطلاع رسانی و انتخاب فناور برتر آن مجموعه و اعلام آن به دفتر برنامه ریزی امور فناوری از طریق لینک شیوه نامه و فرم ثبت نام فناور برتر جشنواره سال 94 حداکثر تا تاریخ 1394/07/29 همراه با مستندات

لازم به ذکر است داوری منتخبین مجموعه ها در کمیته این دفتر مجددا انجام و انتخاب فناور برتر کلیه مجموعه ها در جشنواره هفته پژوهش اعلام و تقدیر می گردد.