در پارک علم و فناوری دانشگاه تهران صورت می‌گیرد؛

حمایت از تیم‌های استارتاپی حوزه یادگیری الکترونیکی

۲۰ اسفند ۱۳۹۶ | ۱۰:۵۴ کد : ۳۸۱۲۲ اخبار
تعداد بازدید:۴۱۳
دکتر عباس زارعی رئیس پارک علم و فناوری دانشگاه تهران، از حمایت تیم‌های استارتاپی حوزه یادگیری الکترونیکی در این مرکز در سال آینده خبر داد.
حمایت از تیم‌های استارتاپی حوزه یادگیری الکترونیکی

 

به گزارش اداره کل روابط عمومی وزارت علوم به نقل از پارک علم و فناوری دانشگاه تهران، دکتر زارعی در آیین اختتامیه دوازدهمین کنفرانس یادگیری و یاددهی الکترونیکی، در خصوص اهمیت تقویت تکنولوژی‌های جدید گفت: رشد عمومی در تکنولوژی‌های جدید نیاز به ایجاد زیر ساخت در رشد افقی دارد. در رشد افقی تکنولوژی یادگیری الکترونیکی، زیرساخت‌هایی باید وجود داشته باشند تا بتوان آن‌را به عنوان یک فناوری جدید به سمت پیشرفت هدایت کرد.
به گفته وی، زیرساخت‌ها به صورت یک زنجیره هستند و باید ایجاد شوند تا به توسعه تکنولوژی جدید کمک کنند، یادگیری الکترونیکی هم از این هدف به دور نیست.
دکتر زارعی با بیان اینکه برگزاری استارتاپ‌ها و کنفرانس‌های مرتبط بی‌تاثیر در گسترش یادگیری الکترونیکی نخواهد بود، افزود: از این رو در صدد هستیم استارتاپ‌هایی را در سال آینده با موضوع یادگیری الکترونیکی برگزار کنیم. افراد با هر سن و سال و مدرک تحصیلی می توانند برای شرکت در استارتاپ‌ها با پارک علم و فناوری دانشگاه تهران ارتباط بگیرند، زیرا در پارک، فضا برای این اقدام فراهم شده است.
رئیس پارک علم و فناوری دانشگاه تهران تصریح کرد: برگزاری استارتاپ‌ها می‌تواند بر توسعه این تکنولوژی جدید که یادگیری الکترونیکی است تاثیر گذار باشد.
وی با بیان اینکه چنین برنامه‌های هدایتی، زمینه رشد تیم‌های برتر را فراهم می‌کند، تاکید کرد: پارک علم و فناوری دانشگاه تهران تا ۳ ماه از تیم‌های برتر برای به نتیجه رساندن طرح اولیه خود برنامه‌های حمایتی دارد و سپس آنها رابه سرمایه‌گذاران می‌سپارد.