حضور پارک علم و فناوری آذربایجان غربی در نمایشگاه اختصاصی جمهوری اسلامی ایران در ایروان- ارمنستان

۰۱ مهر ۱۳۹۶ | ۱۴:۴۱ کد : ۳۴۱۷۲ اخبار
تعداد بازدید:۵۸۲
نمایشگاه اختصاصی جمهوری اسلامی ایران در ایروان- ارمنستان با حضور سفیر ایران در ایروان، وزیر توسعه اقتصادی و سرمایه گذاری ارمنستان، معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت و روسا و مدیران حدود ۵۰ شرکت ایرانی در محل نمایشگاه های بین المللی ایروان گشایش یافت.
حضور پارک علم و فناوری آذربایجان غربی در نمایشگاه اختصاصی جمهوری اسلامی ایران در ایروان- ارمنستان

به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری آذربایجان غربی، در این نمایشگاه 4 روزه که جمعه 31 شهریور ماه افتتاح شد، محصولات و دستاوردهای نوین شرکت‌های ایرانی در حوزه‌های پتروشیمی ، کشاورزی، تجهیزات ساختمانی، نساجی، تجهیزات پزشکی، دارویی و بیمارستانی، لوازم بهداشتی،  صنعت، فناوری اطلاعات IT ،‌لوازم خانگی، انرژی،‌ حمل و نقل و خودرو، معدن و ماشین آلات،‌پلیمر، پلاستیک و فناوری های پیشرفته  (HI TECH)به نمایش گذاشته شده است.

برگزاری همایش فرصت های سرمایه گذاری در ایران (دو روزه) و جلسات  B2B(یک روزه) از برنامه‌های جانبی این نمایشگاه است.          
شرکت‌های فناور و دانش بنیان توسعه ایمن الکترونیک باختران، لیو ایجاد درخشان، نیک فناوران پلاسما، دانش پژوهان نوین خوراک، تعاونی دانش بنیان فرآور آبزی پارس گلستان، توسعه هوش موازی، پدیده پیشگامان توسعه اروم مستقر در پارک علم و فناوری آذربایجان غربی محضولات خود را در این نمایشگاه به نمایش گذاشتند. 
این نمایشگاه فرصت بسیار مغتنمی است تا فعالان تولید و صنعتگران کشور با ارائه دستاوردها و توانمندی‌های خود زمینه تجارت و صادرات پایدار و بلند مدت را با ارائه خدمات به کشور ارمنستان و کشورهای مشترک المنافع فراهم آورند.
گفتنی است نمایشگاه اختصاصی جمهوری اسلامی ایران در ارمنستان تا روز دوشنبه برای بازدید عموم در مرکز نمایشگاههای بین المللی شهر ایروان دایر است.