فراخوان مقاله برای سی و پنجمین کنفرانس جهانی پارک‌های علم و فناوری اعلام شد

۲۸ شهریور ۱۳۹۶ | ۰۹:۵۹ کد : ۳۴۰۳۴ اخبار
تعداد بازدید:۶۸۳
فراخوان ارسال مقاله به دبیرخانه سی و پنجمین کنفرانس جهانی پارک‌های علم و فناوری و مناطق نوآوری سال ۲۰۱۸ (IASP ۲۰۱۸) که به میزبانی شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان برگزار می‌شود، اعلام شد.
فراخوان مقاله برای سی و پنجمین کنفرانس جهانی پارک‌های علم و فناوری اعلام شد

 

به گزارش روابط عمومی شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان، موضوع اصلی کنفرانس جهانی پارک‌های علم و فناوری و مناطق نوآوری سال ۲۰۱۸، «به سوی شهرها و جوامع پایدار، پرورش و ترویج اکوسیستم‌های نوآوری» است.
محورهای اصلی کنفرانس «شهرها، پارک‌های علم و فناوری و مناطق نوآوری: چالش‌ها و استراتژی‌ها»، «ابزارها و عملکردهای جدید برای شهرها و مناطق نوآوری»، «چالش‌های جوامع و شهرها و نقش پارک‌های علم و فناوری برای غلبه بر چالش‌ها از طریق نوآوری اجتماعی» و «کارآفرینی برای رشد و پایداری در پارک‌های علم و فناوری و مناطق نوآوری» است.
همچنین کنفرانس IASP ۲۰۱۸، هفت محور فرعی شامل: «نوآوری باز و چالش‌های پیش روی شهرها»، «بازسازی ساختارهای قدیمی برای شکل‌گیری اقتصاد دانش‌بنیان»، «فناوری اطلاعات و ارتباطات در خدمت توسعه پایدار: نقش پارک‌های علم و فناوری و سایر مناطق نوآوری»، «تاثیر پارک‌های علم و فناوری و مناطق نوآوری در شکل‌گیری شهرهای مولد و بهره‌ور»، «هم‌پیمانان جهانی در روند بین‌المللی‌سازی»، «چگونگی جذب نخبگان در شهرها، پارک‌های علم و فناوری و مناطق نوآوری» و «عملکرد و فعالیت شرکت‌های مستقر در پارک‌های علم و فناوری در رویارویی با چالش‌ها و نقاط قوت حاصل از تمرکز بر روی اهداف توسعه پایدار سازمان ملل» دارد.
علاقه‌مندان می‌توانند خلاصه مقاله‌های خود را تا ۲۵ اکتبر ۲۰۱۷ برابر با سوم آبان ۹۶ از طریق لینک https://www.iasp.ws/My-Submissions به دبیرخانه کنفرانس ارسال کنند.
اعلام نتایج پذیرش خلاصه مقاله‌ها ۲۴ آذرماه ۱۳۹۶ و اعلام نتایج پذیرش مقاله‌های کامل ۱۵ خردادماه ۱۳۹۷ خواهد بود.
آدرس وب سایت کنفرانس جهانی پارک‌های علم و فناوری و مناطق نوآوری سال ۲۰۱۸ /www.iasp۲۰۱۸isfahan.com است.
سی و پنجمین کنفرانس جهانی پارک‌های علم و فناوری و مناطق نوآوری از دوم تا پنجم سپتامبر ۲۰۱۸ (یازدهم تا چهاردهم شهریور ۱۳۹۷) برای نخستین بار به میزبانی جمهوری اسلامی ایران و توسط شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان در شهر تاریخی اصفهان برگزار خواهد شد.


( ۱ )