جایزه برتر یونسکو به پارک علم و فناوری هرمزگان رسید

۲۵ شهریور ۱۳۹۶ | ۱۴:۱۸ کد : ۳۳۹۵۵ اخبار
تعداد بازدید:۴۱۶
پارک علم و فناوری هرمزگان موفق به کسب جایزه برتر یونسکو شد.
جایزه برتر یونسکو به پارک علم و فناوری هرمزگان رسید

به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری هرمزگان همزمان با برگزاری نمایشگاه سازمان بین المللی تکنولوژیک جهان WTA)) که سالیانه با حضور تمام کشورها زیر نظر یونسکو برگزار می شود، پارک علم و فناوری هرمزگان در بخش طراحی پوستر فناوری با آرای شرکت کنندگان حائز مقام سوم شد.
همزمان با مراسم پایانی لوح تقدیر و کسب مقام برتر جشنواره از سوی دبیر کل انجمن بین المللی تکنولوژیک جهان WTA)) به دکتر علی فتی رئیس پارک علم و فناوری هرمزگان اعطا شد.
این نمایشگاه و جشنواره که بصورت سالانه در کشورهای مختلف برگزار می شود امسال به میزبانی کره جنوبی به مدت چهار روز برگزار شد.
در این جشنواره کشورهای مختلفی که در حوزه تکنولوژی و فناوری فعالیت می کنند حضور یافته و در قالب نمایشگاه، کارگاه و سمینار با هم تبادل نظر می کنند.
شرکت کنندگان در این جشنواره و نمایشگاه امتیازاتی از سوی یونسکو دریافت خواهند کرد.
گفتنی است، انجمن بین المللی تکنولوژیک جهان WTA)) یک سازمان بین المللی چند جانبه است که با هدف ایجاد نقطه اتصال پیشرفت علم و فن آوری مبتنی بر توسعه جوامع محلی، برای دستیابی به یک توسعه مشترک از طریق همکاری و مبادلات بین شهرهای علمی به عنوان یک سازمان بین المللی در حال برنامه ریزی برای زندگی بهتر در جهان امروزی است.

کلید واژه ها: هرمزگان