تولید خرمنکوب کششی مجهز به مخازن دانه و کاه توسط پارک علم و فناوری چهارمحال و بختیاری

۲۵ مرداد ۱۳۹۶ | ۱۵:۱۳ کد : ۳۳۱۴۵ اخبار
تعداد بازدید:۱۲۲۱
یکی از شرکت‌های مستقر در مجتمع کارگاهی شهدای علم و فناوری پارک علم و فناوی استان چهارمحال و بختیاری دستگاه خرمنکوب کششی مجهز به مخازن دانه و کاه را در این مجتمع کارگاهی تولید کرد.
تولید خرمنکوب کششی مجهز به مخازن دانه و کاه توسط پارک علم و فناوری چهارمحال و بختیاری

این دستگاه درحال حرکت کار می کند و علاوه بر دارا بودن کیفیت و سرعت بالا در عملکرد اجرایی، امکان عرضه به بازارهای داخلی و بین المللی را دارد. و توانایی خرمنکوبی حداقل یک تن محصول را در یک ساعت دارد، وزن خرمنکوب کششی مجهز به مخازن دانه و کاه شرکت بهار تاراز بیتا هزاروسیصد کیلوگرم می باشد که با ارتفاع سه و نیم.. متر و عرض دو متر از ویژگی‌های فیزیکی مطلوبی برخوردار است.

مجهز بودن این خرمنکوب به مخازن دانه و کاه، قابلیت خرمنکوبی غلات و حبوبات به صورت در حال حرکت، عدم نیاز به جمع آوری بافه‌ها، قابلیت دپوی کل کاه زمین های وسیع در یک نقطه، قابلیت تخلیه دانه در تریلر انواع وانت، نیاز به کارگر کمتر و سرعت بیشتر نسبت به خرمنکوب های معمولی، عدم شکستگی دانه حبوبات در هنگام خرمنکوبی نیز بخش دیگری ازخصوصیات و مزایای این دستگاه می باشد.
گفتنی است این خرمنکوب قابلیت کار با تراکتورهای چهارسیلندر با توان ۶۰ اسب بخار و بیشتر را دارا می‌باشد و این دستگاه می‌تواند خاک و ناخالصی‌های لوبیا را در زمان خرمنکوبی جدا نماید.

کلید واژه ها: چهارمحال


( ۳ )