حضور فعال پارک علم و فناوری استان چهارمحال و بختیاری در نخستین نمایشگاه و جشنواره بین المللی فناوری های نوین شهری

۱۶ مرداد ۱۳۹۶ | ۱۰:۲۷ کد : ۳۲۹۴۸ اخبار
تعداد بازدید:۵۶۱
رئیس سازمان مدیریت بحران کشور، رئیس مجمع نمایندگان در مجلس شورای اسلامی و جمعی از شهرداران شهرستان‌های استان چهار محال و بختیاری از غرفه پارک علم و فناوری این استان در نخستین نمایشگاه و جشنواره بین المللی فناوری‌های نوین شهری بازدید کردند.
حضور فعال پارک علم و فناوری استان چهارمحال و بختیاری در نخستین نمایشگاه و جشنواره بین المللی فناوری های نوین شهری

نخستین جشنواره و نمایشگاه بین المللی فناوری-های نوین شهری (2017 ICS) با حضور ۱۱ شرکت دانش بنیان و فناور از شرکت های مستقر در پارک علم و فناوری استان از تاریخ ۱۳ تا ۱۵ مرداد ماه ۹۶ در محل نمایشگاه های بین المللی اصفهان برگزار شد. در این نمایشگاه پیشرفته ترین فناوری‌های موجود برای حل مسائل مدیریت شهری و افزایش کیفیت زندگی شهری به عرصه نمایش گذاشته شد.

گفتنی است اسماعیل نجار، رئیس سازمان مدیریت بحران کشور، علی کاظمی رئیس مجمع نمایندگان استان چهارمحال و بختیاری در مجلس شورای اسلامی و جمعی از شهرداران شهرستان‌های این استان ضمن بازدید از توانمندی های شرکت های مستقر در پارک علم و فناوری چهارمحال و بختیاری از دستاوردهای فناورانه ارائه شده توسط شرکت‌های مستقر در پارک در این نمایشگاه ابراز خرسندی کردند.
شرکت‌های فناور پارسیان فیبر ارتباط، سپنتا مدار پایا تراشه، بازده گستر کریت، مهندسی البرزتوان سپاهان، رایا سامان آریسا، فلاحت سبز مهر جهانبین، سازه پایدار نانو، شهر همراه، پویا پرداز قرن، فرا رایانه بهار نارنج و هسته فناور نوین بایک، محصولات دانش‌بنیان و فناور خود را در این نمایشگاه به نمایش گذاشتند.

کلید واژه ها: چهارمحال و بختیاری


( ۱ )