حضور پارک علم و فناوری آذربایجان غربی در نخستین نمایشگاه و جشنواره بین المللی فناوری‌های نوین شهری

۱۵ مرداد ۱۳۹۶ | ۱۵:۲۹ کد : ۳۲۹۲۴ اخبار
تعداد بازدید:۳۸۵
اولین نمایشگاه و جشنواره بین المللی فناوری های نوین شهری با حضور ده¬ ها شهر توسعه یافته از سراسر دنیا و صدها شرکت دانش -بنیان از ایران و خارج از کشور، روز جمعه ۱۳ مردادماه در محل نمایشگاههای بین المللی اصفهان آغاز به کار کرد.
حضور پارک علم و فناوری آذربایجان غربی در نخستین نمایشگاه و جشنواره بین المللی فناوری‌های نوین شهری

در این نمایشگاه سه روزه که با هدف شناخت، معرفی و انعکاس آخرین دستاوردها و راهکارهای فناورانه با تمرکز بر کاربرد آنها در زیرساخت ¬ها و اولویت¬ های توسعه شهری و ایجاد زمینه¬ های انتقال فناوری میان شرکت ¬های دانش بنیان داخلی و خارجی در پیوند با نیازمندی¬ های مدیریت شهری برگزار می‌شود پیشرفته ¬ترین فناوری¬های موجود برای حل مسائل مدیریت شهری و افزایش کیفیت زندگی شهری به عرصه نمایش گذاشته شده است.
شرکت‌های سامانه مگاترونیک آذران، فرا اتوماسیون دقت غرب و توسعه ایمن الکترونیک باختران از شرکت‌های مستقر در پارک علم و فناوری آذربایجان غربی در این نمایشگاه حضور دارند.
شایان ذکر است نخستین جشنواره و نمایشگاه بین¬ المللی فناوری¬های نوین شهری با محوریت فناوری¬های فناوری های اطلاعات و ارتباطات، فناوری های زیست محیطی، فناوری‌های حمل و نقل شهری، فناوری‌های مالی و خدمات اداری، فناوری‌های آموزشی و تفریحی و فناوری‌های شهر هوشمند در حال برگزاری است.

کلید واژه ها: ارومیه