از ۹ شرکت برتر دانش بنیان و فناور پارک علم و فناوری چهارمحال و بختیاری تجلیل شد

۲۳ خرداد ۱۳۹۶ | ۱۳:۰۵ کد : ۳۱۸۷۷ اخبار
تعداد بازدید:۴۱۱
مراسم تجلیل از ۹ شرکت برتر دانش بنیان و فناور پارک علم و فناوری چهارمحال و بختیاری روز یکشنبه ۲۱ خردادماه با حضور معاون عمرانی استاندار، رئیس پارک علم و فناوری، جمعی از مدیران و شرکت های دانش بنیان و فناور استان برگزار شد.
از ۹ شرکت برتر دانش بنیان و فناور پارک علم و فناوری چهارمحال و بختیاری تجلیل شد

دکتر پیرعلی رئیس پارک علم و فناوری چهارمحال و بختیاری در این مراسم اظهار داشت: دنیا از ابتدای قرن ۲۱ شاهد رشد اقتصاد دانش بنیان است و امروزه شرکت های فناور و دانش بنیان در شکوفایی اقتصاد کشورهای توسعه یافته نقش مهمی ایفا می کنند.

وی ارزش واقعی شرکت های بزرگ و موفق را در ایده ها و اختراعات علمی آنها عنوان نمود و تاکید کرد: در حال حاضر ۱۲۲ شرکت فناور و دانش بنیان در پارک علم و فناوری استان مستقر هستند که با گردش مالی بیش از ۷۲۰ میلیارد ریال زمینه اشتغال بیش از ۶۱۰ نفر از فارغ التحصیلان را فراهم نموده اند. وی اظهار امیدواری کرد با توجه به اسناد بالا دستی، برنامه ششم توسعه و سیاست های ابلاغی مقام معظم رهبری در حوزه علم و فناوری و اقتصاد مقاومتی شاهد شکوفایی و رشد کشور در اقتصاد دانش بنیان باشیم.
در پایان این مراسم از ۹ شرکت برتر فناور و دانش بنیان پارک علم و فناوری در زمینه های فروش و صادرات، ایجاد اشتغال و اخذ مجوز دانش بنیان و ۹ داور برتر پارک علم و فناوری تجلیل شد.

کلید واژه ها: چهارمحال