حضور واحد های فناور پارک علم و فناوری کرمانشاه در ششمین نمایشگاه فناوری و نوآوری INOTEX

۰۶ خرداد ۱۳۹۶ | ۱۳:۱۴ کد : ۳۱۵۲۲ اخبار
تعداد بازدید:۵۴۷
شرکتهای تحت حمایت پارک علم و فناوری کرمانشاه با حضور در ششمین نمایشگاه فناوری و نوآوری INOTEX سال ۲۰۱۷، آخرین دستاوردهای علمی و فناورانه این پارک را در معرض دید عموم قرار می دهند.
حضور واحد های فناور پارک علم و فناوری کرمانشاه در ششمین نمایشگاه فناوری و نوآوری INOTEX

 

شرکت پژوهان صنعت کرمانشاه به مدیر عاملی کامران الفتی با طرح تولید پکیج های تصفیه فاضلاب صنعتی و بهداشتی، پارس نانو ریس به مدیر عاملی فرزاد دبیریان با طرح ساخت انواع تجهیزات و ماشین آلات جهت تولید نانو و میکرو الیاف، ساینا سلامت پارس به مدیر عاملی محمود کریمی با طرح شوینده های جامد کمک درمانی، صنعت سازان سولار زاگرس به مدیر عاملی علی اکبر امیری با طرح ظروف آشپزخانه هارد آنادایز، کیمیا فرایند تار اکسیر به مدیر عاملی دیانا بختیاری با طرح فرآوری قیر طبیعی و شرکت هایا شیمی رازی به مدیر عاملی مهدی روشنی با طرح موم ریخته گری، شش واحد فناور پارک علم و فناوری کرمانشاه هستند که در این نمایشگاه حضور دارند.

ششمین نمایشگاه فناوری و نوآوری INOTEX 2017از امروز دوم خرداد آغاز شده و تا 5 خرداد ادامه خواهد داشت. در این نمایشگاه که در محل نمایشگاه بین المللی تهران برگزار می شود بیش از ۱۲۰ شرکت توانمند فناور از ۲۰ کشور دنیا و ۱۰۰ شرکت از ایران، آخرین دستاوردها و نوآوری‌های فناورانه خود را در حوزه‌های فناوری رسانه، IT و فناوری اطلاعات و ارتباطات، نفت، گاز و پتروشیمی، اتوماسیون صنعتی و سیستم های هوشمند، بیوتکنولوژی و تجهیزات پزشکی، فناوری نانو، انرژی‌های نو و تجدیدپذیر و هوافضا به نمایش خواهند گذاشت.

ساعت فعالیت این نمایشگاه از ۹ صبح تا ۶ عصر خواهد بود، پارک علم و فناوری کرمانشاه امیدوار است واحدهای فناور شرکت کننده بتوانند با شرکتهای داخلی و خارجی به نوعی همکاری و در نهایت انعقاد قرار داد برسند.

روسیه، هند، کره جنوبی، چین، ترکیه، فرانسه، آلمان، ایتالیا، انگلیس، اتریش، یونان و بلاروس از جمله کشورهای هستن که در این نمایشگاه غرفه دارند.

 

 

کلید واژه ها: کرمانشاه