واحد فناور قزوین با شرکت آکواترونیک ترکیه قرارداد تجاری امضا کرد

۰۴ اردیبهشت ۱۳۹۶ | ۱۴:۲۵ کد : ۳۰۵۳۵ اخبار
تعداد بازدید:۲۵۹
شرکت “آب‌آرا قزوین” پس از انجام مذاکرات متعدد، توانست قرارداد همکاری خود با شرکت “آکواترونیک” ترکیه را نهایی کرده و نمایندگی انحصاری این شرکت را در جمهوری اسلامی ایران دریافت کند.
واحد فناور قزوین با شرکت آکواترونیک ترکیه قرارداد تجاری امضا کرد

 

به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، با توجه به مفاد قرارداد تمامی مشتریان شرکت آکواترونیک در ایران به مدت سه سال به شرکت آب‌آرا قزوین ارجاع شده و واحد فناور قزوینی نماینده تام الاختیار آکواترونیک برای انجام امور اجرایی محسوب می‌شود.

شرکت آکواترونیک علاوه بر اینکه در نمایشگاه‌های سراسر اروپا حضور فعال از خود نشان داده و ارتباطات نزدیکی با شرکت‌های آلمانی دارد که جزو شرکت‌های پیشگام و در حال توسعه اروپا در حوزه آب‌نماهای موزیکال و مدرن به شمار می‌رود؛ همچنین از سال ۲۰۰۶ میلادی فعالیت تجاری و روند امور تحقیق و توسعه خود را آغاز کرده است.

مهندس زرآبادی‌پور، مدیرعامل شرکت آب آرا قزوین گفت: انعقاد قرارداد با شرکت ترکیه‌ای به دلیل اهمیت انتقال دانش فنی و بهره‌مندی از تجربیات متخصصان آکواترونیک، همچنین در اختیار گرفتن محصولات اولیه با کیفیت اهمیت فراوانی دارد و انتظار می‌رود روند فعالیت شرکت آب آرا قزوین را برای تداوم امور تجاری‌سازی محصولات با کیفیت بومی هموار کند.

گفتنی است انتقال دانش فنی به شرکت آب آرا از جمله مهم ترین مزایای این قرارداد است.

کلید واژه ها: قزوین