حمایت پارک علم و فناوری دانشگاه تهران از ایده‌های فناورانه دانشجویان

۱۵ فروردین ۱۳۹۶ | ۱۲:۵۸ کد : ۳۰۰۶۳ اخبار
تعداد بازدید:۲۹۲
پارک علم و فناوری دانشگاه تهران، در راستای حمایت از ایجاد کسب و کارهای فناورانه حاصل از فعالیت‌های علمی در دانشگاه تهران، از دانشجویان نیمسال هفتم و پایین تر مقطع کارشناسی و دانشجویان نیمسال سوم و پایین تر مقاطع کارشناسی ارشد و دکترای علاقه‌مند که دارای ایده فناورانه با قابلیت ایجاد کسب و کار هستند، دعوت می‌کند برای عضویت در برنامه رویش پارک علم و فناوری دانشگاه تهران اقدام نمایند.
حمایت پارک علم و فناوری دانشگاه تهران از ایده‌های فناورانه دانشجویان


هدف این برنامه حمایتی، کمک به تبدیل ایده های اولیه دانشجویان به ایده های اثبات شده و تبدیل آن به نمونه محصول / خدمت قابل ارائه به بازار است.


خروجی های موفق این برنامه، پس از خاتمه و ایجاد شرکت از سوی همکاران هسته، می توانند درخواست پذیرش و حمایت در قالب برنامه رشد پارک علم و فناوری دانشگاه تهران را ارائه نمایند.

ثبت نام متقاضیان تنها به صورت آنلاین از طریق وبگاه پارک علم و فناوری دانشگاه تهران و منحصراً در بازه زمانی فراخوان اعلام شده انجام می شود و امکان بررسی درخواست های ایمیلی، کارتابلی و یا خارج از بازه زمانی مقرر وجود ندارد.


دانشجویان علاقه‌مند برای ثبت نام می‌توانند از تاریخ ۱۹ فروردین ماه لغایت ۲۲ اردیبهشت ماه به نشانی http://stp.ut.ac.ir مراجعه و ثبت نام نمایند.

برای دریافت اطلاعات بیشتر با شماره ۴ -۸۸۲۲۰۷۰۰ داخلی ۱۶۴ تماس حاصل نمایید.

کلید واژه ها: پارک تهران