اولین رویداد علمی استارتاپ (رویداد شتاب) با رویکرد گیاهان دارویی در استان چهارمحال و بختیاری به کار خود پایان داد

۲۲ اسفند ۱۳۹۵ | ۱۰:۵۸ کد : ۲۹۸۷۰ اخبار
تعداد بازدید:۶۴۱
اولین رویداد استارتاپ (رویداد شتاب) با رویکرد گیاهان دارویی به منظور ترویج و آموزش ایده پردازی، کار تیمی، تدوین بوم کسب و کار و آشنایی فارغ التحصیلان دانشگاه و صاحبان ایده با کارآفرینی دانش بنیان که از روز پنج شنبه ۱۹ اسفند کار خود آغاز کرده بود ۲۱ اسفند با معرفی تیم های برگزیده به کار خود پایان داد.
اولین رویداد علمی استارتاپ (رویداد شتاب) با رویکرد گیاهان دارویی در استان چهارمحال و بختیاری به کار خود پایان داد

دکتر اسماعیل پیرعلی رئیس پارک علم و فناوری چهارمحال و بختیاری در مراسم پایانی این رویداد اظهار داشت: پارک علم و فناوری با هدف فرهنگ سازی در حوزه کسب و کار فناورانه و اشتغال پایدار تلاش می نماید رویداد های ایده شو، استارتاپ (رویداد شتاب) در استان چهارمحال و بختیاری نهادینه کند.

وی یکی از مهمترین برنامه های سال آینده را برگزاری رویدادهای علمی تخصصی در حوزه های کشاورزی، آب، نرم افزارهای کاربردی و دیگر زمینه های مورد نیاز کشور عنوان نمود و افزود پارک علم و فناوری آماده تعامل و همکاری با دانشگاه های استان جهت برگزاری رویدادهای مشابه می باشد.

گفتنی است در پایان از چهار ایده "استخراج بهینه روغن از گیاه لوندر"، "پاستوریزه کردن عرقیات گیاهی بوسیله امواج مغناطیسی و آلتراسونیک"، "پد گیاهی ترمیم زخم بستر" و "دستگاه هوشمند دم نوش" به عنوان ایده های برتر تجلیل شد.

کلید واژه ها: چهارمحال و بختیاری