برگزاری دوره آموزشی توان افزایی رؤسای پارک های علم و فناوری سراسر کشور

۰۲ اسفند ۱۳۹۵ | ۱۲:۵۰ کد : ۲۹۳۲۱ اخبار
تعداد بازدید:۴۰۵
در حاشیه پانزدهمین نشست سالیانه روسای پارک های علم و فناوری و مدیران مراکز رشد فناور، دوره آموزشی توان افزایی رؤسای پارک های علم و فناوری سراسر کشور توسط پارک علم و فناوری یزد و با همکاری دفتر برنامه ریزی امور فناوری وزارت عتف در پارک زیست فناوری خلیج فارس در قشم برگزار شد.
برگزاری دوره آموزشی توان افزایی رؤسای پارک های علم و فناوری سراسر کشور

هدف از برگزاری این دوره، آشنایی با آخرین شیوه های مدیریت علم و فناوری و مباحث مرتبط با شرکت های فناور و توان افزایی رؤسای پارک های علم و فناوری می باشد.

این پارک به عنوان دبیرخانه آموزشی در حوزه ملی و بین الملل با همکاری پارک زیست فناوری خلیج فارس و دفتر برنامه ریزی امور فناوری وزارت عتف، در نظر دارد دوره توان افزایی رؤسای پارک های علم و فناوری را توسط مدرسین بین المللی قبل از نشست سالیانه روسای پارک ها در تاریخ ۲ و ۳ اسفندماه سال جاری، در قشم برگزار نماید.

در این دوره مباحثی چون مدیریت اقتصادی پارک های علم و فناوری، آشنایی با شیوه های نوین مدیریتی (مدیریت خدمات پارک) و تعامل و ارتباط دانشگاه و صنعت مورد بحث و بررسی اساتید داخلی و خارجی قرار خواهد گرفت.

دکتر محمد نبی شهیکی تاش، رئیس پارک علم و فناوری سیستان و بلوچستان، دکتر خالد سعیدی، رئیس پارک علم و فناوری کردستان، پروفسور فرد فیلیپس و آقای باب هاچسون از اساتید این دوره آمورشی هستند.

 

کلید واژه ها: قشم