اولین رویداد شتاب (استارتاپ ویکند) در حوزه گیاهان دارویی توسط پارک علم و فناوری چهارمحال و بختیاری برگزار خواهد شد

۲۵ بهمن ۱۳۹۵ | ۱۲:۱۴ کد : ۲۷۸۸۳ اخبار
تعداد بازدید:۷۰۹
جلسه مشترک پارک علم و فناوری چهارمحال و بختیاری و دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهرکرد با حضور دکتر اسماعیل پیرعلی رئیس پارک علم و فناوری، دکتر عبدالله قاسمی رئیس دانشگاه آزاد واحد شهرکرد و دیگران مدیران ستادی و اجرایی با موضوع برگزاری اولین رویداد شتاب با موضوع گیاهان دارویی در استان برگزار شد.
اولین رویداد شتاب (استارتاپ ویکند) در حوزه گیاهان دارویی توسط پارک علم و فناوری چهارمحال و بختیاری برگزار خواهد شد

دکتر اسماعیل پیرعلی در این خصوص اظهار داشت: با توجه به توان علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهرکرد در حوزه گیاهان دارویی و ظرفیت بومی استان با وجود بیش از 1300 گونه گیاهی مختلف و همچنین آب و هوای مساعد جهت کشت و فراوری گیاهان دارویی، اولین رویداد تخصصی شتاب با هدف شناسایی ایده های قابل تجاری سازی در حوزه گیاهان دارویی  وحمایت از این ایده ها جهت تکمیل زنجیره علم تا ثروت توسط پارک علم و فناوری استان و دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهرکرد برگزار خواهد شد. 

وی از برگزاری این رویداد از تاریخ 18 لغایت 20 اسفندماه در سالن اجتماعات دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهرکرد خبر داد و افزود علاقه مندان می توانند تا 30 بهمن از طریق آدرس www.bpjshk.ir  در این رویداد ثبت نام کنند. 
دکتر پیرعلی اعطای جوایز ارزنده، استقرار در پارک علم و فناوری و مرکز رشد واحدهای فناور دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهرکرد را از امتیاز های گروه های برگزیده این رویداد علمی عنوان نمود.

کلید واژه ها: چهارمحال و بختیاری


( ۱ )