برگزاری دهمین جلسه اقتصاد مقاومتی در پارک علم و فناوری البرز

۲۳ بهمن ۱۳۹۵ | ۱۰:۰۱ کد : ۲۷۷۹۶ اخبار
تعداد بازدید:۳۸۱
در راستای تحقق اقتصاد مقاومتی، یکی دیگر از جلسات اقتصاد مقاومتی پارک علم و فناوری البرز با حضور رئیس، معاون و مدیران و کارشناسان پارک علم و فناوری البرز در دفتر ریاست برگزار گردید.
برگزاری دهمین جلسه اقتصاد مقاومتی در پارک علم و فناوری البرز

در ابتدای جلسه مهندس ربانی رئیس پارک علم و فناوری البرز با ابراز تشکر و قدردانی از همکاران مجموعه و تلاش آنها در پیاده سازی هرچه بهتر اقتصاد مقاومتی در پارک، به برخی فعالیت های انجام شده در این راستا اشاره نمودند.

وی توانمندیهای واحدهای فناور مستقر را با اشاره به بازدیدهای دکتر قاضی زاده هاشمی وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، آیت الله حسینی همدانی نماینده محترم ولی فقیه در استان و امام جمعه کرج، دکتر علی¬آبادی مدیرعامل گروه مپنا و دکتر دهقان مدیرکل بازرسی استان از پارک علم و فناوری، مناسب دانست و از حمایت افراد یاد شده از واحدهای فناور پارک علم و فناوری استان خبر داد و خاطر نشان نمود که این بازدیدها در راستای اهداف اقتصاد مقاومتی بوده که در جهت تجاری¬سازی محصولات و خدمات فناورانه صورت می پذیرد.
در ادامه پس از پیگیری امور مربوط به صورتجلسات قبلی و ارائه توضیحات لازم از سوی پرسنل مسئول، آقای انصاری به عنوان نماینده پارک در جلسات اقتصاد مقاومتی استان ضمن ارائه گزارشی از آخرین جلسات برگزار شده استانی، روند فعالیتهای پارک را در اقتصاد مقاومتی به خصوص در واگذاری فعالیتها به بخش خصوصی (برون سپاری)، دولت الکترونیک، اطلاع رسانی فعالیتها به صدا و سیما و ... پیگیری نمود و خواستار توجه ویژه به این مهم شد.

کلید واژه ها: البرز