نشست تخصصی پارک علم و فناوری البرز و اداره کل بازرسی استان البرز

۱۹ بهمن ۱۳۹۵ | ۱۱:۳۴ کد : ۲۷۷۰۱ اخبار
تعداد بازدید:۲۸۶
مهندس دهقان مدیر کل بازرسی استان البرز با مهندس ربانی رئیس پارک علم و فناوری البرز در یک نشست تخصصی دیدار و گفتگو و از پارک علم و فناوری البرز بازدید نمودند.
نشست تخصصی پارک علم و فناوری البرز و اداره کل بازرسی استان البرز

در این دیدار مهندس ربانی، با معرفی فعالیت ها و دستاوردهای پارک علم و فناوری البرز و مجتمع تحقیقاتی شهدای جهاد دانشگاهی گفت: واحدهای فناور عضو در پارک علم و فناوری البرز موفق به ارائه محصولات فناورانه و مبتکرانه مطرحی در سطح استان و حتی کشور گردیده اند و پژوهشکده‌های مستقر در این مجموعه در زمینه‌های مختلف علمی و پژوهشی فعالیت می‌کنند که در کشور و منطقه منحصر به فرد هستند.

مهندس دهقان مدیرکل بازرسی استان البرز ضمن بازدید از پارک علم و فناوری البرز، واحدهای فناور مستقر در آن و مجتمع تحقیقاتی شهدای جهاددانشگاهی، نسبت به گسترش همکاری و تعاملات با پارک علم و فناوری ابراز علاقه نمودند.
گفتنی است در ادامه از برخی شرکت های فناور  عضو در پارک نظیر زرین کوه، پلاسماپژوه پارس، سامانه های پیشرفته نانوارتباط( سپنا)، توسعه گران الکترونیک رخش و نوران سازه رهاورد آویژه، پژوهشکده گیاهان دارویی، آزمایشگاه ها و مرکز دکل های حفاری واحد علم و صنعت، پژوهشگاه رویان و مرکز تخصصی ماشینهای الکتریکی واحد خواجه نصیرالدین طوسی بازدید نمودند.

کلید واژه ها: البرز