بازدید مدیر عامل و مدیران گروه مپنا از واحدهای فناور مستقر در پارک علم و فناوری البرز

۱۶ بهمن ۱۳۹۵ | ۱۰:۴۷ کد : ۲۷۵۶۵ اخبار
تعداد بازدید:۴۸۹
دکتر علی آبادی مدیرعامل گروه مپنا به همراه مدیران ارشد این مجموعه از توانمندیهای واحدهای فناور مستقر در پارک علم و فناور ی البرز و مجتمع تحقیقاتی شهدای جهاددانشگاهی بازدید کردند.
بازدید مدیر عامل و مدیران گروه مپنا از واحدهای فناور مستقر در پارک علم و فناوری البرز

در این بازدید دکتر طیبی رئیس جهاد دانشگاهی، دکتر پورعابدی معاون پژوهش و فناوری، دکتر بادکو معاون پشتیبانی و مدیریت منابع جهاددانشگاهی، مهندس ربانی رئیس پارک علم و فناوری البرز و مجتمع تحقیقاتی شهدای جهاددانشگاهی و روسای واحدهای مختلف جهاددانشگاهی حضور داشتند.

در ابتدای برنامه، دکتر طیبی به معرفی واحدهای مختلف جهاد دانشگاهی و توانمندی های علمی و عملی این واحدها پرداختند و در ادامه به همراه مدیران گروه مپنا از مرکز خدمات تخصصی مبدلها و منابع تغذیه واحد علم و صنعت، آزمایشگاه فشار قوی واحد علم و صنعت، مرکز  خدمات تخصصی دکلهای حفاری  واحد علم و صنعت، مرکز خدمات تخصصی پایلوت صنایع شیمیایی واحد تهران، مرکز خدمات تخصصی فرآوری فلزات واحد تهران و مرکز خدمات تخصصی ماشینهای الکتریکی واحد خواجه نصیر الدین طوسی بازدید نمودند و توضیحات لازم در خصوص فعالیت هر واحد ارائه گردید.
در خاتمه، طرفین نسبت به گسترش همکاری های علمی و عملیاتی اعلام آمادگی و مقرر گردید به منظور راه ¬اندازی مرکز همکاریهای مشترک با تشکیل کارگروهی، فعالیتهای فی مابین سازماندهی شده و اجرایی گردد

کلید واژه ها: البرز