بازدید امام جمعه کرج از پارک علم و فناوری البرز

۱۱ بهمن ۱۳۹۵ | ۰۹:۱۵ کد : ۲۷۴۳۸ اخبار
تعداد بازدید:۴۳۵
آیت اله حسینی همدانی نماینده ولی فقیه و امام جمعه استان البرز پس از برگزاری جلسه ای با مهندس ربانی رئیس پارک علم و فناوری البرز، ازمجموعه پارک علم و فناوری البرز و مجتمع تحقیقاتی شهدای جهاددانشگاهی بازدید نمودند.
بازدید امام جمعه کرج از پارک علم و فناوری البرز

در این جلسه ضمن معرفی و آشنایی نماینده ولی فقیه و امام جمعه محترم با  فعالیت پارک علم  و فناوری البرز و مجتمع تحقیقاتی شهدای جهاددانشگاهی، وی نسبت به گسترش همکاری با پارک و مجتمع  ابراز علاقه نمودند.

وی از برخی شرکت های فناور  عضو در پارک نظیر زرین کوه، سامانه های پیشرفته نانوارتباط( سپنا) و نوران سازه رهاورد آویژه، پژوهشکده گیاهان دارویی، آزمایشگاه‌ها و نیز خط تولید داروی گیاهی درمان بیماری آلزایمر ملیتروپیک (کنترل آلزایمر و کاهش علائم تحریک پذیری) محصول این پژوهشکده که روز گذشته رونمایی شده بود، مرکز دکل های حفاری واحد علم و صنعت، مرکز رشد فارم حیوانات آزمایشگاهی پژوهشگاه رویان، مرکز تخصصی ماشینهای الکتریکی واحد خواجه نصیرالدین طوسی بازدید کردند.
نماینده ولی فقیه این مجموعه را گواهی بر دستاوردهای نظام مقدس اسلامی دانست که به برکت رشادتها و تلاشهای جوانان ملت در عرصه های مختلف رخ داده است و بر پاسداری و حفاظت از ان تاکید نموده و در ادامه افزود:‌ اگر توجه به درون شود می توانیم منشا خلق آثار ارزشمندی در علم و فناوری باشیم که هم خود و هم کشورهای دیگر و این نیاز به باور مردم و مسئولین محترم دارد که به نتیجه برسیم که ما می توانیم.
درادامه ایشان، از کارگاه اموزشی دکه با حضور دانش آموزان مدرسه تیزهوشان شهر هشتگرد  در محل پارک در حال برگزاری بود بازدید نمودند و اهمیت علم و دانش را به دانش اموزان  متذکر شدند.
گفتنی است اقامه نماز ظهر و عصر توسط آیت اله حسینی همدانی نماینده ولی فقیه و امام جمعه استان البرز  و با حضور همکاران و پرسنل این مجموعه صورت گرفت.

کلید واژه ها: البرز