بازدید سخنگوی کمسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی از پارک علم وفناوری استان اردبیل

۰۲ بهمن ۱۳۹۵ | ۱۴:۴۲ کد : ۲۶۵۵۰ اخبار
تعداد بازدید:۲۸۶
سخنگوی کمسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی طی نشست مشترک با مسئولان پارک علم و فناوری استان اردبیل از دستاوردها و توانمندی های شرکت های مستقر در این پارک بازدید کرد.
بازدید سخنگوی کمسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی از پارک علم وفناوری استان اردبیل

دکتر قلی پوری سرپرست پارک علم وفناوری استان اردبیل در این نشست به ارایه گزارش اجمالی از فرآیند راه‌اندازی و عملکرد و بازگوکردن ویژگی های فعالیت شرکت های دانش بنیان در عرصه های مختلف این پارک و مراکز زیر مجموعه آن پرداخت و با توجه به نیاز روز افزون جامعه برای بهره‌مندی شرکت‌های دانش بنیان منطبق بر منویات مقام معظم رهبری مبنی بر زیرساخت های تحقیقاتی در قالب پارک علم وفناوری تاکید کرد.

دکتر میرزاده سخنگوی کمسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی، ایجاد بستر مناسب جهت توسعه زیرساخت ها و اشتغال زایی و حمایت از تولید داخلی تاکید کرد  و بر لزوم حمایت از شرکت های دانش بنیان و گسترش مراکز رشد و نوآوری در سطح استان و ایجاد بستر مناسب برای اشتغال فارغ تحصیلان جوان و نیز توسعه فناوری را خواستار شد.
در پایان این نشست دکترمیرزاده با حضور در دفاتر شرکت های مستقر در پارک علم و فناوری استان اردبیل از از دستاودها و توانمندی‌های این شرکت ها بازدید نمود.

کلید واژه ها: اردبیل