تجلیل از شرکت دانش بنیان مستقر در پارک علم و فناوری چهارمحال و بختیاری جزء ۱۰ شرکت برتر دانش بنیان کشور

۲۹ دی ۱۳۹۵ | ۱۴:۳۲ کد : ۲۶۵۲۴ اخبار
تعداد بازدید:۳۱۸
شرکت دانش بنیان دانش تجهیز فرزانه از شرکت های مستقر در پارک علم و فناوری چهارمحال و بختیاری در جشنواره ملی فناوری ایرانی، کسب کار ایرانی ( ششمین دوره جشنواره ملی علم تا عمل) جز ۱۰ شرکت برتر دانش بنیان کشور توسط معاونت علمی و فناوری تجلیل شد.
تجلیل از شرکت دانش بنیان مستقر در پارک علم و فناوری چهارمحال و بختیاری جزء ۱۰ شرکت برتر دانش بنیان کشور

بر اساس این گزارش بخش نمایشگاهی جشنواره ملی فناوری ایرانی، کسب و کار ایرانی (ششمین جشنواره علم تا عمل) امسال برگزار نشد، ولی برگزیدگان آن در اختتامیه جشنواره ایران ساخت معرفی و تقدیر شدند. که هر یک از این برگزیده ها تا سقف 2 میلیارد ریال برای اجرای یک طرح نوآورانه منجر به تولید یک محصول، تسهیلات پرداخت می شود.

شرکت دانش بنیان دانش تجهیز فرزانه در زمینه ساخت تجهیزات آزمایشگاهی، کارگاهی و کمک آموزشی  مربوط به کلیه گرایش های مکانیک، برق و الکترونیک و همچنین طراحی وساخت سیستم مدیریت موتور برای موتورسیکلت انژکتوری، طراحی و ساخت سیستم کروز کنترل با دریچه گاز مکانیکی، طراحی و ساخت سیستم مدیریت ترمز ضد قفل و طراحی و ساخت کیت گازسوز خودروی ( سی ان جی) فعالیت دارد. کسب عنوان صادر کننده نمونه سال 94، جایزه ملی نوآوری و شکوفایی در سال های 93 و 94 و دریافت استاندارد جهانی worlddidac  از دیگر افتخارات این شرکت می باشد. 
گفتنی است این شرکت دانش‌بنیان که از سال 93 در پارک علم و فناوری چهارمحال و بختیاری مستقر است تاکنون با شرکت خودروسازی سایپا، شرکت ایساکو (ایران خودرو)، شرکت کرمان موتور، شرکت مدیران خودرو، شرکت پرستوی آبی، کارخانه سنگ آهن گل گهر سیرجان، دانشگاه صنعتی شریف، دانشگاه فنی و حرفه‌ای، دانشگاه تربیت دبیر شهید رجایی تهران، دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران شرق، دانشگاه آزاد اسلامی واحد اندیشه کرج و بیش از 50 مرکز آموزشی و صنعتی مختلف همکاری داشته است.

کلید واژه ها: چهارمحال