رئیس پارک علم و فناوری خراسان رضوی از برگزاری نخستین جشنواره فناوری‌‌های نوین شهری در مشهد خبرداد

۲۲ دی ۱۳۹۵ | ۱۱:۰۹ کد : ۲۶۳۴۵ اخبار
تعداد بازدید:۳۲۳
دکترسیدحسن علم‌الهدایی رئیس پارک علم و فناوری خراسان رضوی از برگزاری نخستین نمایشگاه و جشنواره فناوری‌های نوین شهری به میزبانی مشهد هم‌زمان با مشهد 2017 خبر داد.
رئیس پارک علم و فناوری خراسان رضوی از برگزاری نخستین جشنواره فناوری‌‌های نوین شهری در مشهد خبرداد

دکترعلم‌الهدایی، با اشاره به برنامه‌های متعدد پارک علم و فناوری خراسان رضوی در رخداد بزرگ «مشهد ۲۰۱۷» گفت: یکی از محورهای برنامه‌های این رخداد بزرگ، استفاده از ظرفیت جوانان متخصص، باایمان و باانگیزه است چراکه با همدلی آن‌ها می‌توانیم از تیم‌های استارت آپی (کارآفرینی) به‌خوبی استفاده کنیم.

وی از برگزاری نخستین نمایشگاه و جشنواره فناوری‌های نوین شهری به میزبانی مشهد همزمان با سال ۲۰۱۷ خبر داد و گفت: این جشنواره می‌تواند خلاقیت‌های فناورانه‌ای را که به رشد اقتصادی کمک می‌کند، به جامعه معرفی کند.

رئیس پارک علم و فناوری خراسان رضوی بهبود خدمات نوین شهری را هدف مهم برگزاری این جشنواره برشمرد و اضافه کرد: این جشنواره می‌تواند فرصتی مناسب برای ارائه دستاوردهای نوین در حوزه فناوری‌های جدید کسب شده در بخش مدیریت شهری باشد.

دکترعلم‌الهدایی با اشاره به برگزاری نمایشگاه فناوری و نشست‌های تخصصی با موضوع مدیریت فناوری به‌عنوان برنامه‌های جانبی این جشنواره متذکرشد: قراراست دراین جشنواره، پیشرفته‌ترین فناوری‌های موجود برای حل مسائل مدیریت شهری و افزایش کیفیت زندگی شهری به نمایش گذاشته شود.

وی همچنین با اشاره به بخش بین‌الملل این جشنواره یادآورشد: این بخش با مشارکت دانشجویان خارجی مقیم ایران اجرایی می‌شود تا ظرفیت قابل توجهی برای همکاری‌های مشترک میان ایران و کشورهای خارجی در حوزه تکنولوژی ایجاد شود.

کلید واژه ها: خراسان رضوی