معاون پژوهش و فناوری وزیر علوم بر همکاری با پارک های علمی آسیا تاکید کرد

۲۵ آبان ۱۳۹۴ | ۰۹:۵۸ کد : ۲۰۵۴ اخبار
تعداد بازدید:۲۹۲
دکتر وحید احمدی معاون پژوهش و فناوری وزیر علوم،  در سفر به ژاپن در دیدار با پروفسور یوشیدا  رئیس انجمن پارک های علمی آسیا (aspa)  ، بر توسعه همکاری پارک های علمی و فناوری ایران و آسی...
دکتر وحید احمدی معاون پژوهش و فناوری وزیر علوم،  در سفر به ژاپن در دیدار با پروفسور یوشیدا  رئیس انجمن پارک های علمی آسیا (aspa)  ، بر توسعه همکاری پارک های علمی و فناوری ایران و آسیا تاکید کرد.
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، در این دیدار ضمن تبادل نظر  در زمینه راه های تقویت همکاری ایران و انجمن پارک های علمی آسیا، در خصوص اعطای نمایندگی منطقه غرب آسیا  به پارک علم و فناوری فارس رایزنی شد.
همچنین معاون پژوهش و فناوری وزیر علوم، در مراسم افتتاحیه کنفرانس سالانه انجمن پارک های علمی آسیا aspa))  ضمن اشاره به ظرفیت ها و توانمندی ها ی پارک های علم و فناوری کشورمان، بر همکاری با پارک های علم و فناوری آسیا بویژه در زمینه ایجاد فن بازار مشترک  تاکید کرد.
بر اساس این گزارش ، بازدید از  منطقه ویژه نوآوری keihin  و پارک صنعتی کانازاوا   از جمله  برنامه های دکتر احمدی در  سفر به ژاپن است.
براساس این گزارش، روسای پارک های  علم و فناوری یزد،فارس،همدان، مازندران ،خراسان شمالی ، تهران و شهرک علمی تحقیقاتی اصفهان ،دکتر احمدی را در این سفر همراهی می کنند.
گفتنی است کنفرانس سالانه انجمن پارک های علمی آسیا (aspa) از 17 الی 20آبان ماه در توکیو ژاپن برگزار می شود.