شرکت بهیار صنعت سپاهان موفق به کسب جایزه برتر از انجمن پارک های علمی و فناوری آسیا شد

۰۳ آبان ۱۳۹۳ | ۱۱:۵۹ کد : ۱۸۱۴ اخبار
تعداد بازدید:۳۶۷
شرکت دانش بنیان بهیار صنعت سپاهان با ارایه فناوری "دستگاه شتابدهندۀ خطی"جایزه Excellence prize of  ASPA  سال  ۲۰۱۴ را به همراه تقدیرنامه ویژه به خود اختصاص داد.مراسم اعطای جایزه "ASPA" ...
 شرکت بهیار صنعت سپاهان موفق به کسب جایزه برتر از انجمن پارک های علمی و فناوری آسیا شد

شرکت دانش بنیان بهیار صنعت سپاهان با ارایه فناوری "دستگاه شتابدهندۀ خطی"جایزه Excellence prize of  ASPA  سال  ۲۰۱۴ را به همراه تقدیرنامه ویژه به خود اختصاص داد.
مراسم اعطای جایزه "ASPA" هرساله از سوی انجمن بینالملی پارک‌های علمی آسیا میان شرکت‌ها و موسسات مستقر در پارک‌های علم و فناوری عضو این انجمن با هدف تشویق شرکت­های دانش بنیان و فن‌آفرین جهت دستیابی به روحیه تجاری سازی دستاوردهای فناورانه، ایجاد فرصت‌های مناسب در راستای یافتن شریک تجاری و معرفی مدل­های شرکت­های موفق برگزار می‌شود.
 شرکت بهیار صنعت سپاهان به عنوان نماینده شرکت­های دانش بنیان مستقر در پارک علم و فناوری استان اصفهان - شیخ بهایی، شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان، موفق به کسب جایزه برتر از انجمن پارک­های علمی و فناوری آسیا شد.
شتابدهنده خطی شامل یک طیف فوتون با انرژی بالای ۶MV   است که با دارا بودن تجهیزات پیشرفته مانند MLC قادر به انجام درمان‌های پیشرفته تومورهای سرطانی می‌باشد . این شتابدهنده‌های الکترون در زمینه‌های دیگر پزشکی و نیز گمرک، استریلیزاسیون، تحقیقات و .... کاربرد دارند.
شرکت بهیار صنعت سپاهان از سال۱۳۷۸ با بهره‌گیری از کادری متخصص فعالیت خود را در زمینه تجهیزات پزشکی و بالاخص تخت‌های بیمارستانی آغاز نموده و هم اکنون موفق به ارایه تجهیزات و تخت‌های بیمارستانی به همه بیمارستان‌های کشور و خارج از کشور می‌باشد.
هجدهمین کنفرانس بین‌المللی انجمن پارک‌های علمی آسیا ASPA ۲۰۱۴به میزبانی پارک علم و فناوری فارس از ۲۳ الی ۲۶ مهر ماه ۱۳۹۳ در شیراز برگزار شد.‌‌