واحدهای فناور دانشگاه سمنان در شانزدهمین نمایشگاه دستاوردهای پژوهش و فناوری و فن بازار حاضر می شوند

۰۳ آذر ۱۳۹۴ | ۱۱:۰۳ کد : ۱۶۲۱۸ اخبار
تعداد بازدید:۳۲۱
دکتر محمد صادق ولی پور مدیر مرکز رشد پارک علم و فناوری دانشگاه سمنان گفت : بیش از 15 واحد فناور این مرکز و پارک علم و فناوری دانشگاه برای شرکت در شانزدهمین نمایشگاه دستاوردهای پژوهش و فناوری و فن با...
دکتر محمد صادق ولی پور مدیر مرکز رشد پارک علم و فناوری دانشگاه سمنان گفت : بیش از 15 واحد فناور این مرکز و پارک علم و فناوری دانشگاه برای شرکت در شانزدهمین نمایشگاه دستاوردهای پژوهش و فناوری و فن بازار که به مناسبت هفته پژوهش در تهران برگزار می شود اعلام آمادگی کرده‌اند.
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، دکتر ولی پور با اعلام این خبر گفت : این نمایشگاه 23 تا 26 آذر با هدف تقویت و تسهیل تبادل فناوری، حمایت از عرضه دانش فنی و فناوری، آموزش فنون تجاری سازی به پژوهشگران و دانشگاه‌ها و فراهم کردن زمینه انتقال و انتشار دانش و فناوری در محل دائمی نمایشگاه‌های بین المللی تهران برگزار می شود .
مدیر مرکز رشد پارک علم و فناوری دانشگاه سمنان تصریح کرد : این نمایشگاه فرصت مناسبی را به شرکت کنندگان می دهد تا ضمن ارائه آخرین دستاوردهای علمی و فناوری، دانش فنی داخلی را ارتقا و برای محصولات تولیدی بازاریابی شود .
دکتر ولی پور ایجاد پنل های ویژه برای ارتباط بین صنعت و دانشگاه و حضور صندوق های تامین منابع مالی و نیز بانک صنعت، معدن و تجارت را از ویژگی‌های این دوره از نمایشگاه برشمرد و افزود : علاوه بر این، محصولات و فناوری های عرضه شده براساس شاخص سطح آمادگی فناوری (TRL) ارزیابی و توسط نرم افزار هوشمند طبقه بندی و فناوری‌هایی که در سطح ششم این شاخص قرار گیرند به بازاریاب های فناوری معرفی می شوند که تا پایان نمایشگاه برای این فناوری‌ها بازاریابی کنند.