هشتمین دوره مسابقات ملی ابتکارات و نوآوری دانش آموزی توسط پارک علم و فناوری استان یزد برگزار می شود

۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۵ | ۱۴:۱۰ کد : ۱۵۷۹۱ اخبار
تعداد بازدید:۲۷۵
در راستای عقد تفاهم نامه سه جانبه میان پارک علم و فناوری استان یزد، وزارت آموزش و پرورش و اداره کل آموزش و پرورش استان یزد، هشتمین دوره مسابقات ملی ابتکارات و نوآوری دانش آموزی توسط پارک علم و فناور ...
در راستای عقد تفاهم نامه سه جانبه میان پارک علم و فناوری استان یزد، وزارت آموزش و پرورش و اداره کل آموزش و پرورش استان یزد، هشتمین دوره مسابقات ملی ابتکارات و نوآوری دانش آموزی توسط پارک علم و فناوری استان یزد برگزار می شود.
تفاهم نامه همکاری میان پارک علم و فناوری یزد، وزارت آموزش و پرورش و اداره کل آموزش و پرورش استان یزد، 27 اردیبهشت 95، به امضای علی زرافشان، معاون آموزش متوسطه وزارت آموزش و پرورش، داریوش پورسراجیان، رئیس پارک علم و فناوری یزد و احمد شیرزاد، مدیر کل آموزش و پرورش استان یزد رسید.
این تفاهم نامه در پی برگزاری موفق هفتمین دوره مسابقات ابتکارات و نوآوری دانش آموزی به صورت ملی در یزد و با هدف برگزاری هشتمین دوره این مسابقات توسط پارک علم و فناوری یزد و واگذاری دبیرخانه دائمی آن به اداره کل آموزش و پرورش استان یزد، منعقد و سه طرف به همکاری سه جانبه برای برگزاری هرچه باشکوه تر این مسابقات در یزد متعهد شدند.
گفتنی است؛ هفتمین دوره مسابقات ابتکارات و نوآوری دانش آموزی 28 و 29 آبان سال 94 به صورت ملی توسط پارک علم و فناوری یزد و در محل دانشگاه یزد برگزار شد.