نماینده مردم قزوین، در مجلس شورای اسلامی: بانوان قزوینی در عرصه‌های اقتصادی موفق بودند

۱۱ مهر ۱۳۹۵ | ۱۴:۳۸ کد : ۱۵۷۲۴ اخبار
تعداد بازدید:۳۲۳
خانم مهندس زرآبادی در نشست صمیمی با بانوان فعال در عرصه‌های اقتصادی و کارآفرینان برجسته جامعه زنان که در پارک علم و فناوری استان قزوین صورت گرفت، با اشاره به اقداماتی که فعالیت‌های امروز بانوان قزوینی ...
نماینده مردم قزوین، در مجلس شورای اسلامی: بانوان قزوینی در عرصه‌های اقتصادی موفق بودند
خانم مهندس زرآبادی در نشست صمیمی با بانوان فعال در عرصه‌های اقتصادی و کارآفرینان برجسته جامعه زنان که در پارک علم و فناوری استان قزوین صورت گرفت، با اشاره به اقداماتی که فعالیت‌های امروز بانوان قزوینی را شکل می‌دهد، اظهار کرد: اقدامات بانوان قزوینی در عرصه‌های اقتصادی نشان از موفقیت آن‌ها دارد.
نماینده مردم قزوین، البرز و آبیک در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: بانوان امروز استان قزوین می‌توانند با توجه به زیرساخت‌های آموزشی و تحقیقاتی موجود، در عرصه‌های اقتصادی وارد شده و با توان بالا توسعه برنامه‌های پژوهشی، اجتماعی و غیره را در پیش گیرند.
وی با بیان اینکه فعالیت بانوان در امور اقتصادی و گرایش به اقتصاد دانش‌بنیان بسیار ارزشمند است، ادامه داد: با برنامه‌ریزی مشترک و همکاری مسئولان می‌توان موانع موجود بر سر راه کارآفرینان به خصوص بانوان را هموار ساخته و در راستای ارتقای انگیزه آن‌ها گام برداریم.
مهندس زرآبادی با اشاره به فعالیت خود در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: تلاش می‌شود در کمیسیون صنایع و معادن روند خدمات قابل ارائه به کارآفرینان تسهیل شود و دغدغه‌های فعالان اقتصادی مورد پیگیری و توجه قرار گیرد.
شایان ذکر است پیش از این جلسه، مهندس زرآبادی به همراه خانم دکتر مولاوردی معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده، سرکار خانم بیدخام مدیرکل دفتر امور بانوان و خانواده استانداری قزوین و نمایندگان خانم شورای اسلامی شهر قزوین از یکی از واحدهای فعال مستقر در پارک علم و فناوری استان قزوین که به وسیله بانوان اداره می‌شود بازدید کردند.