نشست مشترک همکاری پارک علم و فناوری خراسان شمالی و پلیس فضای تولید و تبادل اطلاعات (فتا) برگزار شد

۰۲ تیر ۱۳۹۵ | ۱۳:۵۷ کد : ۱۵۵۲۰ اخبار
تعداد بازدید:۳۲۰
دکتر پیله ور رئیس پارک علم و فناوری خراسان شمالی با اشاره به اینکه بر اساس منویات مقام معظم رهبری، اقدام و عمل باید سرلوحه امور اجرایی سازمانها قرار گیرد گفت: حمایت از محصولات واحدهای فناور و ...
نشست مشترک همکاری پارک علم و فناوری خراسان شمالی و پلیس فضای تولید و تبادل اطلاعات (فتا) برگزار شد
 
دکتر پیله ور رئیس پارک علم و فناوری خراسان شمالی با اشاره به اینکه بر اساس منویات مقام معظم رهبری، اقدام و عمل باید سرلوحه امور اجرایی سازمانها قرار گیرد گفت: حمایت از محصولات واحدهای فناور و شرکت های پارک علم و فناوری در حوزه IT توسط دستگاه های مرتبط کمک موثری به فروش و تجاری سازی این محصولات می کند.
وی در این نشست افزود: پارک علم و فناوری خراسان شمالی با دریافت نیازهای حوزه IT پلیس فتا و دیگر دستگاههای اجرایی و بررسی ظرفیت های همکاری می تواند کمک شایانی در این حوزه انجام دهد.
سرهنگ اعتمادی رئیس پلیس فضای تولید و تبادل اطلاعات (فتا) خراسان شمالی، هم در این نشست با اشاره به اینکه هم افزایی دو دستگاه در رفع نیازها و خلاء های حوزه IT موثر است خاطر نشان کرد: رسالت پلیس فتا ایجاد بستر امن در فضای سایبر برای کلیه فعالیتهای سالم و ایجاد ناامنی برای افرادی است که در این فضا جرمی مرتکب می شوند.
وی ضمن ابراز خرسندی از بهره برداری از دستاوردهای نو و فناورانه پارک علم و فناوری خراسان شمالی در فضای سایبر افزود: واحدهای فناور و شرکت های پارک نیز می توانند استفاده متقابل از ظرفیت های پلیس فتا داشته باشند.
گفتنی است در این نشست که در محل سالن جلسات پارک علم و فناوری خراسان شمالی برگزار شد، واحدهای فناور و شرکت های حوزهIT  محصول و دستاوردهای فناورانه خود را معرفی و سوالاتی را در خصوص نحوه همکاری با پلیس فتا مطرح کردند.