نشست شرکت ها و فعالین اقتصادی غرب مازندران برگزار شد

۲۷ مرداد ۱۳۹۵ | ۱۴:۳۵ کد : ۱۵۳۷۳ اخبار
تعداد بازدید:۲۴۵
نشست شرکت ها و فعالین اقتصادی غرب استان شامل شهرستان های نور، نوشهر، چالوس، عباس آباد، تنکابن و رامسر در سالن فرودگاه نوشهر برگزار شد. این نشست با هدف آشنایی شرکت های غرب استان با کارکردهای پارک های ...
نشست شرکت ها و فعالین اقتصادی غرب مازندران برگزار شد
 
نشست شرکت ها و فعالین اقتصادی غرب استان شامل شهرستان های نور، نوشهر، چالوس، عباس آباد، تنکابن و رامسر در سالن فرودگاه نوشهر برگزار شد.
این نشست با هدف آشنایی شرکت های غرب استان با کارکردهای پارک های علم و فناوری و مراکز رشد و مزایای استقرار و  هم چنین نحوه دانش بنیان شدن و استفاده از تسهیلات مربوط به آن برگزار شد .
دکتر معتمدزادگان رئیس پارک علم و فناوری مازندران در سخنانی ارائه خدمات فناوری گوناگون از جمله معافیت های مالیاتی و گمرگی و بطور کلی بهره مندی از مزایای مناطق آزاد تجاری را از مهمترین مزایای استقرار در پارک علم و فناوری دانست.
دکتر معتمدزادگان از تمامی صاحبان صنایع و شرکت ها خواست واحدهای تحقیق و توسعه خود را با کمک پارک فعال نمایند و محصولات فناورانه خود را با استقرار در پارک و مراکز رشد و دانش بنیان نمودن به تولید برسانند.
یوسفی مدیر مرکز رشد واحدهای فناور نوشهر نیز در ادامه با اشاره به خدمات تخصصی در پارک علم وفناوری مازندران، گفت: مرکز رشد شهرستان نوشهر از کسب و کارهای کوچک حمایت می کند.
هم چنین در این نشست ترابی کارشناس امور دانش بنیان پارک به تشریح نحوه ثبت اطلاعات طرح های فناورانه در سامانه های پارک علم و فناوری مازندران و معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و تسهیلات قانونی مربوطه  پرداخت.