نشست رئیس پارک علم و فناوری کرمان با مدیر مدارس هوشمند مهدوی کرمان

۱۲ مهر ۱۳۹۵ | ۱۸:۴۷ کد : ۱۵۳۳۶ اخبار
تعداد بازدید:۳۳۸
نشست دکتر عباس قوام رئیس پارک علم و فناوری استان کرمان با مدیر مدارس هوشمند مهدوی کرمان در راستای تاسیس کانون شکوفایی و خلاقیت روز دوشنبه 12مهرماه در مدرسه پسرانه مهدوی برگزار شد. در این نشست دکتر عبا ...
نشست رئیس پارک علم و فناوری کرمان با مدیر مدارس هوشمند مهدوی کرمان
نشست دکتر عباس قوام رئیس پارک علم و فناوری استان کرمان با مدیر مدارس هوشمند مهدوی کرمان در راستای تاسیس کانون شکوفایی و خلاقیت روز دوشنبه 12مهرماه در مدرسه پسرانه مهدوی برگزار شد.
در این نشست دکتر عباس قوام، رئیس پارک علم و فناوری استان کرمان گفت: تاسیس کانون خلاقیت و شکوفایی در استان پتانسیل خوبی برای حمایت از آموزش کودکان و شکوفایی خلاقیت آنان است و پارک علم و فناوری استان برای اعطای تسهیلات جهت راه اندازی این مجموعه حمایت های لازم را بعمل می آورد.
در این نشست دکتر قوام با اشاره به نقش سازنده کانون خلاقیت و شکوفایی در شکل گیری، رشد و تقویت خلاقیت نسل آینده تاکید کرد: برای ایجاد خلاقیت و نوآوری، بایستی از دوران نوجوانی و خردسالی بستر بروز خلاقیت را در اذهان کودکان و نوجوانان  فراهم آورد.
وی ضمن تاکید بر تاثیر پارک علم و فناوری در ایجاد خلاقیت کودکان گفت: تاسیس پارک علم و فناوری کودک و نوجوانان می تواند در نهادینه کردن شعار تبدیل ایده به ثروت برای نسل آینده مفید باشد.
در ادامه دکتر ترکزاده مدیر مدارس هوشمند مهدوی ضمن ابراز علاقمندی جهت همکاری در تاسیس کانون شکوفایی و خلاقیت و پارک علمی کودک و نوجوانان، جهت تاسیس این مراکز قول مساعدت و همکاری داد.