نشست رئیس پارک علم و فناوری استان کرمان با مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی این استان

۰۶ مرداد ۱۳۹۵ | ۱۴:۰۲ کد : ۱۵۳۳۳ اخبار
تعداد بازدید:۲۴۴
نشست رئیس پارک علم و فناوری استان کرمان با مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان کرمان باهدف همکاری های مشترک و دوجانبه جهت بهبود وضعیت صنایع دانش بنیان استان در محل شرکت شهرک های صنعتی استان کرمان...
نشست رئیس پارک علم و فناوری استان کرمان با مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی این استان
 
نشست رئیس پارک علم و فناوری استان کرمان با مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان کرمان باهدف همکاری های مشترک و دوجانبه جهت بهبود وضعیت صنایع دانش بنیان استان در محل شرکت شهرک های صنعتی استان کرمان برگزار شد.
در این نشست دکتر عباس قوام، رئیس پارک علم و فناوری استان کرمان گفت: تاسیس صندوق پژوهش و فناوری در استان پتانسیل خوبی برای حمایت از صنعت استان است و پارک علم و فناوری استان برای اعطای تسهیلات به صنایع دانش بنیان حمایت های لازم را بعمل می آورد.
وی افزود: پارک علم و فناوری کرمان به عنوان چهارمین پارک کشور در تلاش است جهت شرکت های مستقر در اراضی پارک زمین واگذار نماید و از آنجا که در شهرستان ها این امکان وجود ندارد شرکت شهرک های صنعتی می تواند امکان لازم جهت واگذاری زمین در شهرک های صنعتی را فراهم نماید.
دکتر قوام با اشاره به حمایت از صنایع دانش بنیان شهرستان ها از سوی پارک و مراکز رشد استان افزود: امید داریم با همکاری دو جانبه شرکت شهرک های صنعتی و پارک بتوانیم مشکلات تولیدی صنایع دانش بنیان در شهرستان ها را رفع کرده و درصدد پیشرفت صنایع بومی استان برآییم.
 در این دیدار مهندس غفاری با اشاره به تاریخچه شکل گیری شرکت شهرک های صنعتی گفت: در ابتدای شکل گیری شرکت شهرک های صنعتی 5 شهرک وجود داشت که الان تعداد آن ها به 43 شهرک در استان افزایش یافته است.
در ادامه این مراسم دکتر قوام از ساختمان شرکت شهرک های صنعتی خضرا و کارخانه شرکت صنعتی رادمان صنعت ایرانیان بازدید کرد.